Pěnová akupresurní podložka -81 x 66 cm

Nový produkt

Relaxační a masážní podložka se zaoblenými rohy, určená na cvičení.

Více informací

474 Kč s DPH

Parametry

Výška39 cm
Šířka32 cm
Hloubka0,5 cm

Více informací

Menší varianta podložky Fitness, která má uspokojit Vaše požadavky především na místech, kde není velký prostor. Je určená spíše pro domácí cvičení, ve školách, školkách, fitness klubech, tělocvičnách a jiných sportovních zařízení. Používá se i jako relaxační a masážní podložka. 

Podložka je speciálně vyvinutá a vyrobená po konzultaci s instruktory jógy a rehabilitačními pracovníky. Její povrch má z jedné strany jemný reliéf a z druhé strany půlkulaté akupresurní výstupky, které tělo příjemně masírují a prokrvují.

ROZMĚR

Délka: 660 mm
Šířka: 810 mm
Tloušťka: 10 mm

POUŽITÍ

 • veškeré druhy rekondičního cvičení (jóga, fitness, aerobik)
 • vhodná pro cvičení ve školách a školkách
 • využití ve fitness centrech
 • příjemná podložka při rekreaci u vody (vhodná na písečnou i kamenitou pláž)

VLASTNOSTI

 • výborné termoizolační vlastnosti
 • nízká hmotnost
 • příjemný měkký povrch
 • nesaje vodu
 • odolná proti ropným produktům
 • lehce omyvatelná

Příslušenství

  17 dalších produktů ve stejné kategorii: