Umělohmotná lebka novorozence

CX-1143011*

Nový produkt

Umělohmotná lebka novorozence z plastu SOMSO® představuje výjimečně detailní anatomický model vhodný pro výuku a výzkum. Ruční výroba německými odborníky zajišťuje vysoce kvalitní zobrazení a přesnou reprodukci anatomických struktur.

Více informací

8 990 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška12,1 cm
Šířka9,6 cm
Hloubka33,9 cm
Hmotnost0,18 kg

Více informací

Umělohmotná lebka novorozence je nenahraditelným výukovým nástrojem v oblasti anatomie a medicíny. Tento model, vyrobený z plastu SOMSO®, přináší přesnost a detailnost ve zobrazení anatomických struktur, což ho činí ideálním pro výuku a výzkum.


Lebka novorozence je modelována naturálně, což znamená, že zachycuje skutečné anatomické detaily s maximální přesností. Plast SOMSO® je renomovaným materiálem pro výrobu anatomických modelů díky svému realistickému vzhledu a dlouhé životnosti. Horní a dolní čelist jsou preparované, což umožňuje podrobnější studium zubů a čelistní anatomie.


Tato umělohmotná lebka novorozence je dodávána jako dvoudílná sada, která obsahuje horní a dolní čelist. S rozměry 12,1 x 9,6 x 33,9 cm je dostatečně velká pro detailní studium anatomických struktur, ale zároveň dostatečně kompaktní pro snadné manipulace a skladování.


Výroba modelů SOMSO je realizována německými odborníky a z velké části ručně. Tento přístup zajišťuje nejen vysokou kvalitu a přesnost každého modelu, ale také dodává do každého výrobku osobní péči a pozornost k detailům. Díky tomu jsou modely SOMSO® uznávané po celém světě pro svou realističnost a věrné zobrazení anatomických struktur.   Plast SOMSO zaručuje vynikající přesnost lékařských a výukových modelů.


Vlastnosti:

  • umělohmotná lebka novorozence
  • z plastu SOMSO®
  • modelováno naturálně
  • dvoudílná sada s horní a dolní čelistí
  • preparované horní a dolní čelisti
  • rozměry: 12,1 x 9,6 x 33,9 cm
  • ruční výroba německými odborníky
  • detailní a přesná reprodukce anatomických struktur

Příslušenství

    5 dalších produktů ve stejné kategorii: