Lidská lebka - vysoce kvalitní provedení Zobrazit větší

Lidská lebka - vysoce kvalitní provedení

CX-2015082*

Nový produkt

Model lidské lebky pro 2. stupeň ZŠ nabízí detailní zobrazení anatomických struktur, včetně barevně označených lebečních švů a číslovaných částí. Lebka je rozložitelná na tři části a volitelně lze přidat 5dílný mozek, což usnadňuje interaktivní studium lidské anatomie.

Více informací

6 120 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška12 cm
Šířka12 cm
Hloubka34 cm
Hmotnost0,8 kg

Více informací

Vzdělávání na 2. stupni základních škol by mělo být nejen poučné, ale také zábavné a interaktivní. Jednou z pomůcek, která splňuje všechny tyto požadavky, je vysoce kvalitní model lidské lebky. Tento detailní model poskytuje studentům jedinečný pohled na anatomii lidské hlavy a nabízí řadu funkcí, které usnadňují učení a zvyšují zájem o studium biologie.


Tento model lidské lebky vyniká svou přesností. Na povrchu lebky jsou detailně zobrazeny všechny trhliny, otvory, výběžky a švy, což umožňuje studentům studovat tyto anatomické struktury do nejmenších detailů. Barevné znázornění lebečních švů pomáhá při jejich identifikaci a porozumění jejich funkci a umístění.


Model je vybaven číslováním, které označuje nejdůležitější části lebky. Toto číslování usnadňuje studentům orientaci a identifikaci jednotlivých struktur. Učitelé mohou pomocí číslování snadno vysvětlovat anatomické detaily, což zvyšuje efektivitu výuky a usnadňuje zapamatování klíčových informací.


Jednou z unikátních vlastností tohoto modelu je možnost jej rozložit na tři části - lebeční klenbu, lebeční spodinu a dolní čelist. Tato funkce umožňuje studentům detailně prozkoumat vnitřní struktury lebky a lépe pochopit jejich vzájemné vztahy a funkce. Rozložení modelu poskytuje praktický a interaktivní způsob studia, který je mnohem efektivnější než pouhé teoretické učení.


Pro ještě hlubší porozumění anatomii hlavy je k modelu lebky možné volitelně vložit 5dílný mozek. Tento dodatečný prvek umožňuje studentům studovat nejen strukturu lebky, ale i základní anatomii mozku. Spojení těchto dvou modelů poskytuje komplexní pohled na lidskou hlavu a dává studentům cenný vhled do fungování lidského těla.   Vhodné pro druhý stupeň základní školy pro studium lidské anatomie a biologie člověka.


Vlastnosti:

  • detailní zobrazení trhlin, otvorů, výběžků a švů
  • barevné znázornění lebečních švů
  • číslování pro snadnou orientaci
  • rozložitelný na lebeční klenbu, lebeční spodinu a dolní čelist
  • možnost vložení 5dílného mozku
  • vysoce kvalitní provedení pro 2. stupeň ZŠ

Příslušenství

    5 dalších produktů ve stejné kategorii: