Umělohmotná lebka novorozence Zobrazit větší

Umělohmotná lebka (cca 6letého) dítěte

CX-1143012*

Nový produkt

Umělohmotná lebka 6letého dítěte SOMSO je vynikajícím výukovým nástrojem pro lékařské školy a výzkumná centra. S pohyblivou dolní čelistí a detailním zobrazením prořezávání druhých zubů poskytuje studentům a profesionálům přesný a komplexní pohled na dětskou anatomii.

Více informací

19 390 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost0,38 kg

Více informací

Umělohmotná lebka 6letého dítěte je zcela naturálním odlitkem vyrobeným z plastu SOMSO®, což zajišťuje přesné a detailní zobrazení anatomických struktur. Tento model je vybaven pohyblivou a odnímatelnou dolní čelistí, což umožňuje podrobnější studium zubní anatomie a začínajícího prořezávání druhých zubů.


Horní a dolní čelist jsou odkryté, aby bylo možné detailně znázornit proces prořezávání druhých zubů, což je důležité pro výuku zubního lékařství a ortodoncie. Dvoudílná sada obsahuje kompletní anatomické struktury lebky dítěte, což umožňuje komplexní studium a porozumění anatomii hlavy a krku.


Výroba modelů SOMSO je realizována německými odborníky, kteří dbají na každý detail a z velké části ručně vyrábějí každý model. Tento přístup zajišťuje nejen vysokou kvalitu a přesnost každého modelu, ale také dodává do každého výrobku osobní péči a pozornost k detailům. Díky tomu jsou modely SOMSO® uznávané po celém světě pro svou realističnost a věrné zobrazení anatomických struktur.


Umělohmotná lebka 6letého dítěte je ideálním nástrojem pro lékařské školy, univerzity, lékařské laboratoře a výzkumná centra. Je vhodná pro výuku pediatrické anatomie, ortodoncie, stomatologie a dalších oborů medicíny. Tento model poskytuje studentům a profesionálům realistický pohled na anatomii dětské lebky a zubního aparátu.   Plast SOMSO zaručuje vynikající přesnost lékařských a výukových modelů.


Vlastnosti:

  • umělohmotná lebka 6letého dítěte
  • naturální odlitek z plastu SOMSO®
  • pohyblivá a odnímatelná dolní čelist
  • odkryté horní a dolní čelisti pro zobrazení prořezávání druhých zubů
  • dvoudílná sada
  • ruční výroba německými odborníky
  • detailní a přesná reprodukce anatomických struktur

Příslušenství

    5 dalších produktů ve stejné kategorii: