Multisedák ESO

Nový produkt

Praktická lavice se dvěma až pěti místy k sezení.

Více informací

5 900 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška80 cm
Šířka104 cm, 156 cm, 208 cm, 260 cm (2-, 3-, 4-, 5-sedák)
Hloubka60 cm
Nosnost260 kg, 390 kg, 520 kg, 650 kg (2-, 3-, 4-, 5-sedák)
Výška sedu46 cm
Šířka sedáku47 cm
Hloubka sedáku43 cm

Více informací

Vítejte ve světě elegance a praktičnosti. Multisedák ESO je symbolem spojení tradičního řemesla s moderním designem, a to vše s ohledem na vaše potřeby. Dřevěné sedáky a opěráky poskytují nejen pohodlí, ale také estetický dojem, který dotváří každý interiér.


Multisedák ESO se osvědčil svou všestrannost a spolehlivost v různých prostředích, od čekáren až po ordinace a školy. Díky svému dřevěnému provedení a pevnému ocelovému podnoží s traverzou je vhodný do prostředí s vysokou zátěží. Tento typ multisedáku je dostupný v různých variantách počtu sedáků, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro váš prostor. Ekonomická varianta nabízí možnosti od dvou až po pět míst k sezení.


Multisedák ESO se vyznačuje praktičností a snadnou údržbou. Překližkový sedák a opěrák jsou odolné a snadno se čistí, což je ideální pro prostředí s vysokou frekvencí používání. Nohy multisedáku mohou být vyrobeny v černé, šedé nebo chromové barvě, což umožňuje další přizpůsobení designu vašemu prostředí. Vícemístné lavice jsou nejen praktické, ale také stylové. Jsou ideální pro školy, zdravotnická zařízení, čekárny a další veřejné prostory. Možnost kombinace sedadel s odkládacím stolečkem přináší ještě větší flexibilitu v uspořádání prostoru.Vlastnosti:
  • dodáváno v rozloženém stavu vč. montážního materiálu
  • barva moření - buk (další druhy moření na dotaz)

Parametry:

  • 2-sedák - celková šířka 104 cm, nosnost 260 kg
  • 3-sedák - celková šířka 156 cm, nosnost 390 kg
  • 4-sedák - celková šířka 208 cm, nosnost 520 kg
  • 5-sedák - celková šířka 260 cm, nosnost 650 kg
  • šířka sedáku 47 cm

Příslušenství

    12 dalších produktů ve stejné kategorii: