Pevná kladka se 2 háčky

CX-1122031*

Nový produkt

Pevná kladka se 2 háčky je robustním nástrojem pro demonstraci mechanických principů ve výuce fyziky. S celokovovým provedením, hliníkovou kladkou a drážkou pro vedení provazu poskytuje spolehlivé výsledky a širokou škálu možností pro experimenty.

Více informací

255 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pevná kladka se 2 háčky je nezbytným nástrojem pro výuku základních principů mechaniky a fyziky. Tento model je navržen pro spolehlivost a dlouhou životnost, což jej činí ideálním pro vzdělávací instituce i profesionální laboratoře. Kladka je vyrobena z celokovového materiálu, což zajišťuje její stabilitu a odolnost. Stabilní celokovové provedení znamená, že kladka může odolat častému používání a různým experimentům, aniž by došlo k jejímu opotřebení nebo poškození. Kovové tělo je robustní a zajišťuje, že kladka zůstane pevně na svém místě, což je klíčové pro přesná měření a demonstrace.


Kladka samotná je vyrobena z hliníku, což zajišťuje lehkost a odolnost proti korozi. Hliníková kladka má drážku pro vedení provazu, která zajišťuje, že provaz zůstane na svém místě během experimentů. Tato drážka je důležitá pro udržení přesnosti a konzistence při měření a demonstracích mechanických principů.


Se dvěma háčky je tato kladka navržena pro snadné upevnění a flexibilní použití v různých experimentálních nastaveních. Háčky umožňují rychlé a bezpečné připojení kladky k různým povrchům nebo rámům, což je ideální pro různé typy experimentů, jako jsou experimenty s mechanickou výhodou, třením nebo pohybem.


Pevná kladka se dvěma háčky je vynikajícím nástrojem pro demonstraci různých mechanických konceptů ve výuce fyziky. Může být použita k ukázkám zákonů pohybu, principů mechanické výhody a dalších základních fyzikálních jevů. Díky robustní konstrukci a kvalitnímu provedení je zajištěno, že kladka vydrží i náročné školní experimenty a poskytne spolehlivé výsledky.


Kladka je vhodná pro použití s různými typy provazů a lan, což umožňuje širokou škálu experimentů. Drážka na kladce zajišťuje, že provaz zůstane pevně na svém místě, což je klíčové pro přesné a opakovatelné měření.  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.


Vlastnosti:

 • pevná kladka se 2 háčky
 • robustní nástroj pro demonstraci mechanických principů ve výuce fyziky
 • celokovové provedení
 • hliníková kladka
 • drážka pro vedení provazu
 • spolehlivé výsledky
 • široká škála možností pro experimenty

Technické specifikace:

 • průměr kladky: 50 mm
 • materiál těla: celokovové provedení
 • materiál kladky: hliník
 • upevnění: dva háčky

Příslušenství

  7 dalších produktů ve stejné kategorii: