Pevná kladka se 2 háčky Zobrazit větší

Kladka na magnetu

CX-2002251*

Nový produkt

Nová plastová kladka s kuličkovým ložiskem na přídržném magnetu v kvalitě LabGear® usnadňuje školní výuku s jednoduchou montáží na magnetických tabulích. Nabízí hladký a tichý chod pro interaktivní demonstrace fyzikálních principů ve školních laboratořích i domácím prostředí.

Více informací

660 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Tato plastová kladka s kuličkovým ložiskem na přídržném magnetu v kvalitě LabGear® přináší jednoduchost a efektivitu do učebnic a laboratoří. Tato kladka je navržena pro snadnou montáž na magnetických kovových tabulích, což umožňuje rychlé a bezproblémové uspořádání výuky i experimentů.

Díky kuličkovému ložisku poskytuje hladký a tichý chod, ideální pro demonstrace fyzikálních principů v reálném čase. Je vhodná pro výuku mechaniky a jednoduché aplikace, ať už ve školách nebo doma, a zajišťuje, že vaše výukové materiály budou interaktivní a přitažlivé pro studenty všech věkových skupin.  Produkty označené logem LabGear byly speciálně vybrány a testovány pro potřeby výuky.


Vlastnosti:

  • plastová kladka s kuličkovým ložiskem
  • průměr kladky 50 mm
  • na přídržném magnetu
  • v kvalitě LabGear®
  • jednoduchá montáž na magnetických kovových tabulích
  • poskytuje hladký a tichý chod

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: