Jídelní židle ELZA, buková překližka

AS-STU-Elsi LC*

Nový produkt

Jídelní židle ELZA s pevnou skořepinou z bukové překližky a ocelovým, chromovaným rámem. Povrch sedáku tvoří odolná a stálobarevná nábytková folie. Pohodlí, snadná manipulace a údržba, to jsou hlavní znaky židle ELZA.

Více informací

2 499 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška89 cm
Šířka52 cm
Hloubka41 cm
Hmotnost4,9 kg
Nosnost120 kg
Výška sedu46,5 cm

Více informací

Konferenční židle s velmi pevnou skořepinou z bukové překližky je skutečným klenotem pro jakýkoliv prostor. Skořepina z bukové překližky přináší židli nejenom nezaměnitelný šarm přírodního dřeva, ale také zajišťuje nezbytnou pevnost a odolnost. Každý detail této židle je promyšlen s ohledem na maximální kvalitu a funkčnost. Židle je vhodná nejen do kanceláří, konferenčních místností, ale také do společenských prostor nebo jídelen.


Chromovaný ocelový rám s průměrem 16 mm a tloušťkou stěn 2,2 mm poskytuje židli robustní oporu a stabilitu, která vydrží i v nejnáročnějších podmínkách. Vrstvy překližky tvoří 7 kvalitních bukových dýh a 2 vrchní vrstvy stálobarevné nábytkové fólie, která dodává židli elegantní a trvanlivý povrch.


Tato židle je navržena s ohledem na pohodlí a praktičnost. Velmi dobrá stohovatelnost po 5 kusech umožní snadné uskladnění a uvolnění prostoru v místnosti. Praktický výřez na opěráku s rozměrem 273x36 mm usnadní manipulaci a přesun židle bez námahy. Ve variantě také bez výřezu. Záslepky nohou s kloubem zajistí, že židle dosedne vždy celou plochou, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost pro každého uživatele.Vlastnosti:

  • konferenční židle se 7-vrstvou, velmi pevnou skořepinou z bukové překližky 
  • chromovaný ocelový rám ø16 mm, tl. 2,2 mm
  • praktický výřez pro snadnou manipulaci
  • stohovatelná po 5 kusech
  • možné barvy podnoží (bez příplatku): Chrom, Šedá, Černá, Bílá

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: