Jídelní židle CHARISMO, ližinová konstrukce

Nový produkt

Jídelní židle CHARISMO s prvotřídní chromovanou ližinovou konstrukcí a lasturovým tvarem sedáku. Pohodlí, snadná manipulace a údržba, to jsou hlavní znaky židle CHARISMO.

Více informací

2 399 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška79 cm
Šířka56 cm
Hloubka53 cm
Hmotnost5 kg
Nosnost120 kg
Výška sedu45 cm

Více informací

Vstupte do světa moderní elegance s plastovou židlí lasturového tvaru. Je to více než jen kus nábytku; je to zároveň projev dokonalého spojení designu a praktičnosti. Tato židle je zhotovena s ocelovou chromovanou konstrukcí ližinového typu, která zajišťuje nejen pevnost a stabilitu, ale také dodává židli šmrnc moderního minimalismu. Kombinace plastového sedadla a chromované konstrukce vytváří harmonický celek, který je zároveň odolný a stylový.


Jedním z nejvýraznějších prvků této židle je možnost stohování až pěti kusů. Tato funkce je neocenitelná v prostředích, kde je potřeba flexibilita a možnost rychlého přizpůsobení prostoru podle aktuálních potřeb. Díky schopnosti snadno stohovat židle můžete vytvořit víceúčelový a efektivní prostor bez ztráty estetiky. Ačkoliv područky nelze doplnit, židle sama o sobě je navržena s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost. S nosností až 120 kg můžete mít jistotu, že tato židle poskytne stabilitu a komfort i uživatelům s různými potřebami.Vlastnosti:

  • lehká konstrukce, snadná manipulace
  • moderní plastová židle lasturového tvaru
  • ocelová chromovaná konstrukce ližinového typu
  • možnost stohování (max. 5 kusů)
  • nosnost 120 kg


Vzorník barev

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: