Jídelní židle GLORIA

Nový produkt

Jídelní židle GLORIA s lehkou ocelovou konstrukcí, prvotřídním chromováním a pohodlným plastovým korpusem. Pohodlí, snadná manipulace a údržba, to jsou hlavní znaky židle GLORIA, kterou dodáváme v osmi barevných odstínech.

Více informací

2 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška77 cm
Šířka55 cm
Hloubka53 cm
Hmotnost4,6 kg
Nosnost140 kg
Výška sedu45 cm

Více informací

Hledáte židli, která spojuje moderní design s vysokou funkčností, pak je řada moderních jednacích židlí GLORIA tou pravou volbou. S elegantními liniemi, robustní konstrukcí a širokou škálou barev nabízí židle nejen pohodlí, ale i estetický zážitek. Jednací židle Gloria je vybavena područkami pro ještě větší pohodlí během dlouhých jednání nebo setkání. Plastový korpus je dostupný v 8 různých odstínech, což vám umožní snadno sladit židli s interiérem každého prostoru. Chromovaný ocelový rám zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost židle. 


Tyto konferenční židle nabízejí vysokou variabilitu a jsou ideální volbou pro multifunkční prostory, kongresové sály, zasedací místnostiškolící centra nebo jídelny. Jejich flexibilní opěradlo s integrovanými područkami poskytuje optimální podporu a pohodlí během dlouhých setkání nebo školení. Plastová skořepina zajišťuje snadnou údržbu a čistotu, což je zvláště důležité v prostředích s vysokou frekvencí používání. A díky stohovatelnosti až 5 kusů můžete snadno ukládat a uspořádávat židle podle vašich potřeb. S nosností až 140 kg jsou židle připraveny vydržet náročné podmínky a zaručit vám pohodlné a bezstarostné sezení.Vlastnosti:

  • lehká konstrukce, snadná manipulace
  • ­plastové kluzáky na ochranu podlahy
  • ­stohovatelnost až 5kusů
  • konferenční židle s vysokou variabilitou
  • flexibilní opěradlo se zakomponovanými područkami
  • plastová skořepina

  Dostupné v různých barevných provedeních, které odpovídají různým vkusům a stylům interiéru.


Vzorník barev:

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: