Pěnová podlaha Deckfloor samolepicí 82x62 cm

Nový produkt

Podlaha Deckfloor spojuje tepelnou izolaci, komfort a bezpečnost v jednom produktu. S odolným materiálem, bezpečným povrchem a unikátním systémem zámků nabízí ideální řešení pro různé prostředí, od tělocvičen a školek po domácí cvičební kouty.

Více informací

799 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška82 cm
Šířka62 cm
Rozpětí1 cm

Více informací

S tepelně izolační podlahou Deckfloor máte jistotu, že každý váš krok bude pohodlný, bezpečný a příjemný. Podlaha Deckfloor je měkká, lehká a příjemná na dotek. Díky svému materiálu nezpůsobuje odřeniny ani spáleniny a zároveň není náchylná k absorpci vody nebo potu. Navíc je podlaha je omyvatelná, což z ní činí ideální volbu pro prostředí, kde se očekává vysoká míra aktivity.

Díky svým barevným variantách se Deckfloor skvěle hodí do různých prostor, jako jsou tělocvičny, posilovny, cvičební a dětské koutky, školy, školky a další. Jeho měkký a bezpečný povrch je ideální pro cvičení, hrátky a sportovní aktivity bez rizika úrazů. S Deckfloor podlahou nemusíte mít ani obavy z rozpadání nebo rozjíždění se jednotlivých dílů. Díky unikátnímu systému zámků, který neustále zdokonalujeme, jsou jednotlivé díly pevně spojeny a drží perfektně. 

Materiál, ze kterého je podlaha Deckfloor vyrobena, je zdravotně nezávadný, což zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro všechny uživatele.

Vlastnosti:

  • certifikovaný materiál pro věkovou kategorii 0+
  • výrobek obsahuje malé díly - z toho důvodu je vhodný pro děti od 3 let
  • unikátní systém zámků, které se nerozjíždí
  • vhodný do dětského pokoje, dětských koutků, škol, školek, družin, fitness center nebo tělocvičen
  • snadno omyvatelný materiál
  • český výrobek
  • podlaha není uzpůsobena k dlouhodobému mechanickému zatížení

  Omyvatelný materiál.

V případě potřeby pěnovou podlahu rychle a velice snadno a rychle umyjete houbičkou s jarem. 

  Certifikovaný materiál pro 0+.

Podlaha je vyrobena z materiálu, který je certifikovaný pro věkovou kategorii 0+. Vzhledem k tomu, že obsahuje malé dílky je vhodný pro děti od 3 let.

  Perfektně drží.

Unikátní systém zámků se nerozjíždí a jednotlivé dílky u sebe perfektně drží.

  Izoluje chlad.

Podlaha DECKFLOOR je vyrobena z hřejivého materiálu, který funguje jako izolace a chráníce vás před chladem v podlaze.

  Vyrobeno v České republice.

Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Upozornění

Desky vyrobené z materiálu VYLEN® jsou vybaveny povrchovým technologickým otiskem formy, který je trvalý a nelze jej odstranit. Tyto otisky jsou nazývány "sluníčka" a mohou být pozorovatelné z určitých úhlů. Toto je charakteristická vlastnost našich výrobků, nikoli nedostatek materiálu, takže není třeba se obávat případných nerovností! V dolní části desky se může vyskytnout "pupek", který se nachází v jejím středu. Tato charakteristika je důsledkem výrobního procesu našich desek, což je opět vlastností našeho výrobku, nikoliv vadou! Horní strana desek zůstává v dokonalém stavu.

Příslušenství

    20 dalších produktů ve stejné kategorii: