Pěnová podlaha MINIDESKFLOOR, 34 x 34 cm

Nový produkt

Podlahové desky MINIDESKFLOOR jsou vyrobeny z vysokolehčeného síťovaného polyethylénu české výroby, který je opatřený certifikátem o zdravotní nezávadnosti.

Více informací

120 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka34 cm
Délka34 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Představte si dětský pokoj plný barev a motivů, kde si každé dítě může bezpečně hrát a učit. S pěnovou podlahou MINIDECKFLOOR se tento sen stává skutečností. Tato měkká, lehká a příjemná na dotek podlaha není jenom praktickou volbou pro dětské pokoje, ale také pro školy, školky, fitness centra a tělocvičny.


Skládání této pěnové podlahy je tak snadné, že během chviličky proměníte obyčejný prostor v zábavné a bezpečné prostředí. Jednotlivé díly jednoduše zapadají do sebe jako puzzle, a díky široké škále barevných kombinací se MINIDECKFLOOR snadno přizpůsobí každému prostoru.Vlastnosti:

  • certifikovaný materiál pro věkovou kategorii 0+
  • výrobek obsahuje malé díly - z toho důvodu je vhodný pro děti od 3 let
  • unikátní systém zámků, které se nerozjíždí
  • vhodný do dětského pokoje, dětských koutků, škol, školek, družin, fitness center nebo tělocvičen
  • snadno omyvatelný materiál
  • český výrobek
  • podlaha není uzpůsobena k dlouhodobému mechanickému zatížení

  Omyvatelný materiál.

V případě potřeby pěnovou podlahu rychle a velice snadno a rychle umyjete houbičkou s jarem. 

  Certifikovaný materiál pro 0+.

Podlaha je vyrobena z materiálu, který je certifikovaný pro věkovou kategorii 0+. Vzhledem k tomu, že obsahuje malé dílky je vhodný pro děti od 3 let.

  Perfektně drží.

Unikátní systém zámků se nerozjíždí a jednotlivé dílky u sebe perfektně drží.

  Izoluje chlad.

Podlaha MINIDECKFLOOR je vyrobena z hřejivého materiálu, který funguje jako izolace a chráníce vás před chladem v podlaze.

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 


Příslušenství

    6 dalších produktů ve stejné kategorii: