Venkovní učebna 5x6 m GAPA

Nový produkt

Venkovní třída GAPA je skvělým ekonomickým, rychlým řešením venkovní učebny. Veškerý náš venkovní nábytek do této učebny můžete umístit. Dodávka a montáž proběhne maximálně do 3 týdnů.

Více informací

2-3 týdny

32 150 Kč s DPH

 • 200 cm
 • 260 cm
 • Ano (+ 3490,- vč DPH)
 • Ne
 • Ne
 • Ano (+ 20 990,- vč DPH)

Více informací

Veškeré venkovní učebny GAPA obsahují pevný ocelový rám vč. podlahového lakovaný práškovou barvou o průměru 50 mm a tl. 1,6 mm a veškeré potřebné spojky a materiál potřebný k montáži. Materiál plachty je PVC 550 g / m² - vyztužený mřížkovými vlákny - bílý, ohnivzdorný (dodávka včetně certifikátu), odolný vůči UV záření. Plachta je srovnatelná s plachtou nákladního automobilu. Venkovní třída je 100% vodotěsná díky svařeným švům, odolá teplotám od +50 do -20 ° C. Školní venkovní učebna GAPA je modulární systém, je tedy možné třídu kdykoli rozšířit. Veškeré díly jsou vzájemně přišroubovány, tímto zabezpečíme, že i ve zhoršených povětrnostních podmínkách zůstane učebna na svém místě.  Všechny boční stěny obsahují velké okno - celkem 6 ks oken, štítové strany dveře malé a velké (š. 160 cm a 380 cm).

Rozměry venkovní třídy GAPA při výšce stěny 200 cm:

 • výška hřebene: 310 cm
 • okno: 140x130 cm

Rozměry venkovní třídy GAPA při výšce stěny 260 cm:

 • výška hřebene: 370 cm
 • okno: 175x150 cm

Obsah balení:

 • Rám 5x6 m včetně podlahového rámu
 • Střešní plachta 5x6 m
 • 6 bočních stěn s oknem
 • 1 štítová stěna s širokými dveřmi
  1 štítová stěna s úzkými dveřmi
 • Upevňovací kolíky tyče, Upevňovací kolíky
  plachty
 • Elastické háčky na plachty
 • Spirálové kolíky, lana
 • Montážní pokyny a výstražné pokyny

Upozornění:

Učebnu GAPA v zimním období složte a uskladněte v prostorách školy.

Doporučujeme dokoupit sadu pro kvalitnější upevnění GAPA PRO.

Příslušenství

13 dalších produktů ve stejné kategorii: