Venkovní učebna BAKON 5x7 m

Nový produkt

Venkovní učebna 5 x 7 m vhodná na zahradu mateřských škol a základních škol. Výuková tabule je součástí učebny. Kompletní venkovní třída šitá na míru školám - splňuje veškeré požadavky na bezpečnost a kvalitu.

Více informací

8-12 týdnů

353 870 Kč s DPH

 • Ne
 • Ano
 • Ne
 • Ano
 • Ne
 • Ano
 • Ne
 • Ano
 • Ne
 • Ano

Více informací

Venkovní učebna SKOLATO je vyrobena z impregnovaných smrkových hranolů 12x12 cm. Dřevěné části venkovní učebny jsou bez povrchové úpravy, doporučujeme co nejdříve po montáži opatřit třídu nátěrem, případně Vám učebnu můžeme dodat vč. nátěru. Střecha učebny je pokryta 18 mm prkny, na které je potřeba položit střešní krytinu. Podlaha a střešní krytina není součástí, avšak v kombinacích můžete dokoupit. Námi dodávaná střešní krytina je černá šindel. V kombinacích si také můžete navolit montáže a nátěry. Venkovní učebna nebo také venkovní třída je dodávána vč. masivního zábradlí a tabule.

Naše venkovní učebny prošly vývojem a úpravamy tak, aby i ti nejnáročnější uživatelé byli spokojeni. U nás naleznete vše, co potřebujete pro kompletní vybavení venkovních učeben a to včetně servisu s tím spojeným.

Upozornění: Venkovní učebna SKOLATO musí mít připravený rovný, zpevněný terén, ideálně betonovou plochu, aby nedocházelo k deformaci učebny. Pokud pevnou plochu nemůžete zajistit, v kombinacích u produktu naleznete také dřevěnou podlahu. Teréní úpravy a případná dlažba pod učebnou nejsou součástí dodávky.

Venkovní třídy zažívají veliký boom u nás i v celém světě. Výuku ve venkovních třídách si oblíbili jak žáci tak kantoři po celém světě.

Vybavení venkovní učebny je pro Vaší školu jistě velká investice, proto jsme pro Vás připravili krátký shrnující text, ve kterém hovoříme o použitých materiálech, o rozdílech v námi nabízeném nábytku a jeho skotečné odolnosti. Tento shrnující text si můžete přečíst ZDE

Příslušenství

  2 dalších produktů ve stejné kategorii: