Školní tabule na pylonech bez křídel, bílá

Nový produkt

Dvouvrstvý keramický povrch e³ nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, proto Vám na něj dáváme záruku 25 let. Povrch je ideální i pro PROJEKCI.

Více informací

2 - 5 týdnů

29 306 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

 • Ano
 • Ne

Parametry

Šířka200 cm
Výška tabule120 cm
Výška pylonů300 cm

Více informací

Nerozšířenější školní tabule v ČR. Certifikovaný keramický povrch e3 se zárukou 25 let. Rozměr tabulové desky 200 x 120 cm. Ve všech barevných provedeních je tabule magnetická. Posuv zajištěn pylonovým mechanismem se standartní délkou pylonů 300 cm. Pylonový posuv je velmi komfortní pro žáky i vyučující. Velmi tichý chod, značný rozsah posuvu, bezúdržbové provedení. Záruka na pylony 15 let.

Tabule:

 • materiál povrchu: keramický e3, magnetický
 • povrch je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný
 • rám tabule: eloxovaný hliník v přírodním odstínu, plastové rohy
 • tloušťka tabule 22 mm
 • sendvičová konstrukce – tabule se nekroutí
 • možnost volby různých rozměrů poličky (standardně dodáváno pouze s tenkou lištou)

Pylony:

 • zvedací systém elegantní hliníkové konstrukce
 • výška pylonů je 300 cm (délku možno upravit)
 • komfortního zdvih a spouštění v rozsahu 130 cm

Provádíme linkování tabulí - 950,- Kč vč. DPH/

Příslušenství

  19 dalších produktů ve stejné kategorii: