Sestava TRAMO jednomístná, pevná

Nový produkt

Jednomístná školní žákovská sestava lavice a židle TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním javorové nebo bukovém dezénu.

Více informací

3 - 6 týdnů

4 074 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Jednomístná školní žákovská sestava lavece a židle TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena trubkovým profilem. Po straně lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Nerovnost podlahy lze pohodlně vyrovnat pomocí rektifikačních (nastavitelných) patek na spodní straně kovových nohou.

  • rozměr desky 70 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm

Žákovská židle TRAMO je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky v přírodním odstínu. Pevná kovová kostra je tvořena trubkovým profilem a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby odolaly nárokům dnešních dětí.


Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: