SKLADEM Lavice YGNÁC - vel. 3 - 5, červená

Nový produkt

SKLADEM - Dvoumístná, výškově stavitelná školní žákovská lavice YGNÁC s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu.

Velikost 3-5, kovová konstrukce červená

Více informací

2 904 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice a 2 židlí YGNÁC s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku. Nerovnost podlahy lze pohodlně vyrovnat pomocí rektifikačních (nastavitelných) patek na spodní straně kovových nohou.

  • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm
  • Součástí dodávky jsou odkládací koše.
  • Skladové lavice dodáváme ve stavu částečně demontovaném na 3 komponenty: konstrukce + pracovní deska + odkládací koše.

Příslušenství

12 dalších produktů ve stejné kategorii: