SKLADEM Sestava YGNÁC - vel. 3 - 5, žlutá

Nový produkt

SKLADEM - Dvoumístná, výškově stavitelná školní žákovská sestava lavice a 2 židlí YGNÁC s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu.

Velikost 3-5, RAL 1021 žlutá

Více informací

5 565 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

  • 1 - 6 ks
  • 7 - 15 ks
  • 16 - 30 ks

Více informací

Dvoumístná školní žákovská sestava lavice a 2 židlí YGNÁC s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Hrany desky jsou chráněny před poškozením odolnou plastovou ABS hranou o síle 2 mm. Rohy desky jsou zaoblené. Kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem. Po obou stranách lavice nalezne žák praktický odkládací kovový háček na batoh či na aktovku.

  • rozměr desky 130 x 50 cm, tloušťka desky 18 mm / volitelně 25 mm
  • deska s odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm
  • Součástí dodávky jsou odkládací koše.
  • Skladové lavice dodáváme ve stavu částečně demontovaném na 3 komponenty: konstrukce + pracovní deska + odkládací koše.

Žákovská židle HUBERT je opatřena sedákem a opěrkou z lakované, ergonomicky tvarované bukové překližky v přírodním odstínu. Pevná kovová kostra je tvořena plochooválovým profilem o rozměrech 20 x 40 mm a ošetřena vypalovaným práškovým lakem (komaxit). Sváry jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby odolaly nárokům dnešních dětí.

Příslušenství

12 dalších produktů ve stejné kategorii: