Skládací stůl ALEX II

Nový produkt

Vysoce odolný skládací a přenosný stůl, vhodný do víceúčelových učeben či veřejných prostor. Při jeho navrhování byl kladen důraz na odolnost a vysokou nosnost a stabilitu. Téměř nezničitelný školní stůl s nosností až 500 kg po složení nezabere téměř žádný prostor, můžete ho pohodlně převážet pomocí vozíku.

Více informací

3-6 týdnů

6 890 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

 • 584 mm
 • 635 mm
 • 700 mm
 • 760 mm

Více informací

Skládací školní stůl ALEX II je osazen bezpečnostním skládacím mechanismem Posi-lock, který zajistí ještě větší stabilitu a pevnost. Je vhodný také do dílen a na výstavy.

Hrany stolu a mimořádně pevná konstrukce jsou vyrobené z hliníku, rohy PUR. Stůl je tedy opravdu lehký a snadno se přesouvá. Ve složeném stavu má stůl hloubku 120 mm, váží podle rozměru od 10,75 kg do 18 kg. Ke stolům si můžete dokoupit praktický vozík.

Skládací stůl ALEX II nabízíme v mnoha rozměrech, barvách a výškách dle norem ČSN. To vše si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

Vlastnosti:

 • pevný a stabilní stůl
 • bezpečný skládací mechanismus Posi-lock
 • snadno čistitelný
 • složí se do hloubky 110 mm
 • váží od 10,75 kg do 18 kg
 • nosnost 500 kg
 • 100% recyklovatelný rám

Informace na výškovnici uvedeny v mm.

Školní stůl ALEX - zátěžový test

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: