Sedací vak KAN

Nový produkt

Jednovrstvý sedací vak z vysoce kvalitní látky plněný certifikovanou EPS kuličkovou výplní. Samozřejmostí je plnící otvor pro možnost dosypání.

Více informací

1-2 týdny

4 099 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Sedací vaky jsou velice oblíbeným novodobým kusem nábytku. Díky své tvárnosti jsou perfektní nejen jako pohodlné křeslo, které využijete například při čtení knížky, ale také jako válecí lenošku. Sedací vak je ušitý z vysoce kvalitní látky a je jednovrstvý, tzn. nemá dodatečný vnitřní obal. Plněný je certifikovanou EPS kuličkovou výplní, jednoduše řečeno drobnými polystyrenovými kuličkami. Ty jsou zdravotně nezávadné. Kuličky jsou dostatečné husté a malé, aby se předešlo rychlému sesednutí. Samozřejmostí je plnící otvor pro možnost dosypání, který je zabezpečený dvojitým zipem a schovaným jezdcem. Díky tomu je tak pytel vhodný a především bezpečný také pro děti. 

Materiál sedacího vaku na výběr: 

Kortexin 600 D - 100% polyesterový materiál s PVC zátěrem z rubní strany. Tento velmi pevný a stálobarevný materiál se skvěle udržuje čistý. Stačí jednoduše omýt navlhčenou houbičkou. Vhodný je také přípravek na čištění textilií.

Sublimační tisk - neboli celopotištěný vak - možnost originálních sedacích vaků na míru pro vaši značku. Sedací vak vyroben z pevného polyesteru s PU zátěrem z rubní strany.

Upozornění:

Náplň nevysypávejte, potah neperte v pračce a vlhký výroben nesušte v sušičce.

Parametry:

  • Rozměr: délka 160 cm, šířka 140 cm, výška 30 cm
  • Výplň: certifikovaná EPS kuličková výplň
  • Hmotnost: 6,9 kg
  • Nosnost: 120 kg
  • Objem náplně: 350 l

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: