Dřevěná kartotéka, 3 zásuvky JANIČKA, kalvados Zobrazit větší

Dřevěná kartotéka, 3 zásuvky JANIČKA, calvados

BB-284165!

Nový produkt

Kartotéka Janička se 3 zásuvkami v dekoru calvados kombinuje elegantní design s vysokou funkčností a bezpečností, což ji činí ideální pro kanceláře, pracovny, sborovny nebo učitelské kabinety. Nabízí kvalitní materiály, tiché a lehké teleskopické pojezdy, systém blokace zásuvek a centrální zamykání pro maximální ochranu dokumentů.

Více informací

18 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

V dnešní době, kdy je potřeba mít důležité dokumenty a složky přehledně a bezpečně uspořádané, je kartotéka Janička se 3 zásuvkami v dekoru calvados ideálním řešením. Tato kartotéka spojuje elegantní design s vysokou funkčností a bezpečností, což ji činí nepostradatelnou součástí každé kanceláře či pracovny. Kartotéka je vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm, což zajišťuje její pevnost a dlouhou životnost. Hrany desek jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která je na čelech zásuvek silná 2 mm a na korpusu skříně 0,5 mm. Tento detail nejen chrání nábytek před opotřebením, ale také přidává na estetické hodnotě kartotéky.


Jednou z hlavních výhod kartotéky jsou zásuvky osazené teleskopickými kuličkovými pojezdy, které umožňují 100% výsuv. Díky tomu je přístup k dokumentům snadný a pohodlný. Pojezd zásuvek je navíc velmi lehký a tichý, což oceníte zejména v rušných kancelářských prostředích. Nosnost každé zásuvky je až 45 kg, což umožňuje uložení i těžších materiálů.


Kartotéka je vybavena systémem blokace zásuvek, který zamezuje současnému vysunutí více zásuvek najednou. Tento systém brání převážení celé kartotéky, což je důležité pro bezpečnost v pracovním prostředí. Centrální zamykání kvalitním cylindrickým zámkem Lehmann se dvěma klíči zajišťuje, že vaše důležité dokumenty budou v bezpečí.


Zásuvky kartotéky Janička jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální úložný prostor. Nosné tyče na závěsné složky jsou vyrobeny z nerezového materiálu, což zaručuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Kartotéka Janička se dodává ve smontovaném stavu, což znamená, že ji můžete ihned po vybalení začít používat. Tato praktická vlastnost šetří čas a zajišťuje, že nábytek je ihned připraven k použití bez nutnosti složité montáže.


Vlastnosti:

 • vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm
 • hrany desek jsou opatřeny plastovou ABS hranou
 • zásuvky jsou osazeny teleskopickými kuličkovými pojezdy se 100% výsuvem zásuvky
 • pojezd zásuvek je velmi lehký a tichý, nosnost zásuvky je 45 kg
 • systém blokace zásuvek zamezuje současnému vysunutí více zásuvek najednou
 • centrální zamykání kvalitním cylindrickým zámkem Lehmann se dvěma klíči
 • nosné tyče na závěsné složky jsou vyrobeny z nerezového materiálu
 • vnitřní rozměry zásuvky: 278 x 350 x 530 mm
 • spodní zásuvka: 266 x 350 x 530 mm
 • dodává se ve smontovaném stavu

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: