Jídelní sestava ELENE, 4 místa, čtverec 80x80

Nový produkt

Školní jídelní sestava Elene je vhodná do mateřských i základních škol. Tento školní nábytek je vhodný pro nejvyšší zatížení právě ve školních jídelnách. Po pravé straně si můžete zvolit výšku školních jídelních stolů a židlí a barvy konstrukcí a desek.

Rozměr jídelního stolu je 80x80 cm

Více informací

3-6 týdnů

7 120 Kč s DPH

Více informací

Školní jídelní stůl ADAM je vyroben z rámové konstrukce jäklového tvaru, tato konstrukce je téměř nezničitelná. Deska stolu LTD o tloušťce 18 nebo 25 mm v různých dekorech je snadno omyvatelná a desinfikovatelná. Výšku tohoto školního jídelního stolu si po pravé straně můžete snadno zvolit, přehlednou tabulku velikostí naleznete níže. Nabízíme také jídelní stůl svou výškou vhodný pro mateřské školy.

Školní jídelní židle ELENE je vyrobena z chromové ocelové konstrukce a plastového sedáku. Barvy sedáku naleznete ve fotkách u produktu a zvolit je můžete po pravé straně - stejně tak i velikost. Školní jídelní židli ELENE nabízíme také ve velikostech pro mateřské školy.

Tato školní jídelní sestava je ideální volbou pro vybavení školní jídelny.

Velikost 1 je vhodná pouze pro mateřské školy (výška sedu židle 26, výška stolu 45 cm)

Příslušenství

11 dalších produktů ve stejné kategorii: