Kancelářská židle HAAGO

Nový produkt

Opěrák kancelářské židle Haago je vybaven nejkvalitnější pevnou, ale zároveň pružnou síťovinou. Díky tomu je dobře prodyšný. Výhodou tohoto produktu jsou také područky, které jsou výškově nastavitelné. Židle je opatřena houpací mechanikou s nastavením protiváhy, což dopřává sedícímu velké pohodlí. Kancelářská židle Haago se navíc může pyšnit tím, že unese až 140 kg.

Více informací

6 968 Kč s DPH

Více informací

  • židle je posazena na pětiramenném ocelovém kříži povrchově upraveném chromováním
  • černý kovový píst zajišťuje výškové nastavení židle
  • houpací mechanika s nastavením protiváhy sedícího
  • područky židle jsou výškově stavitelné
  • sedák je čalouněn do pružné odolné látky s odolností 100 000 cyklů
  • výplň sedáku je vyrobena z pěny o vysoké hustotě vstřikováním do formy
  • opěrák je vybaven nejkvalitnější pevnou, ale pružnou síťovinou
  • integrovaná bederní opěrka
  • nosnost 140 kg

Opěrák kancelářské židle Haago je vybaven nejkvalitnější pevnou, ale zároveň pružnou síťovinou. Díky tomu je dobře prodyšný. Výhodou tohoto produktu jsou také područky, které jsou výškově nastavitelné. Židle je opatřena houpací mechanikou s nastavením protiváhy, což dopřává sedícímu velké pohodlí. Kromě toho si také můžete židli výškově nastavit. Kancelářská židle Haago se navíc může pyšnit tím, že unese až 140 kg.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: