Pěnová nástěnná mapa České republiky

PH-700-16-0048*

Nový produkt

Interaktivní a vzdělávací nástěnná mapa ČR v originálním designu. Snadná aplikace a certifikovaný materiál zajišťují nejen praktickost, ale i estetický a bezpečný prvek pro domácnost nebo třídu.

Více informací

4 895 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška120 cm
Šířka215 cm
Průměr218 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Chcete-li udělat ze své zdi centrum pozornosti a zároveň se učit zábavnou formou, nemůžete minout originální designovou nástěnku v podobě mapy České republiky. Není to pouze dekorace, ale skvělá výuková pomůcka, která pomůže prozkoumat tvary krajů ČR a naučit se pojmenovat jejich krajská města.

Součástí je sada špendlíků ve tvaru vlaječky, která přidává další rozměr učení. Popište vlaječky názvy měst, pohoří, řek nebo dalších zajímavých objektů, ať má mapa osobitý šmrnc. A díky samolepicí vrstvě není nalepení nástěnky na zeď žádný problém. Povrch nástěnky je jemný reliéf, což znamená, že vpich špendlíkem je snadný a málo viditelný. Takže můžete přidávat a měnit informace podle uvážení, aniž by mapa vypadala neupraveně.


Mapa je vyrobena z certifikovaného materiálu VYLEN®, což znamená, že je nejenom kvalitní, ale také zdravotně nezávadný. A na rozdíl od klasických korkových nástěnek se nedrolí, což zajišťuje dlouhou životnost a stálost této vzdělávací pomůcky.


  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vlastnosti:

  • interaktivní
  • součástí balení je sada špendlíků s hlavičkou ve tvaru vlaječky
  • samolepicí vrstva
  • z certifikovaného českého materiálu
  • materiál je kvalitní a zdravotně nezávadný

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.


Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: