Rozkládací sada pěnových GEOMETRICKÝCH tvarů, 3 sady

PH-400-08-0006*

Nový produkt

Pěnové geometrické tvary jsou zábavnou, bezpečnou a interaktivní pomůckou pro výuku, rozvoj fantazie a jemné motoriky dětí od 3 let. Součástí jsou 3 sady (3x 64 kusů).

Více informací

3 802 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

S pěnovými geometrickými tvary může bát zábavná i geometrie. Děti nejen učí základy geometrie, ale také rozvíjejí svou kreativitu, fantazii a jemnou motoriku. Hravou formou poznávají a pojmenovávají geometrické tvary, barvy a rozměry a přirozeně se seznamují s matematickými koncepty. Skládáním různých obrazců a vzorů z těchto tvarů navíc posilují svou schopnost abstraktního myšlení a fantazii.

Tyto pěnové geometrické tvary jsou nejen skvělou pomůckou pro učitele ve školách a školkách, ale také pro rodiče při domácí výuce. Navíc, s bezpečným materiálem české výroby, můžete mít jistotu, že se děti a učí s kvalitními produkty. 

 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.
 

Vhodné pro:

 • školy a školky pro výuku geometrických tvarů
 • domácí výuka geometrických tvarů
 • psychologické poradny

Vlastnosti:

 • 1 sada obsahuje 64 kusů - 16 x trojúhelník, 16 x čtverec, 16 x obdélník, 16 x kruh 
 • součástí jsou 3 sady - 3x 64 kusů
 • rozvíjení fantazie a jemné motoriky
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců

Rozměry:

 • trojúhelník: 31 cm
 • čtverec: 27 cm
 • obdélník: 27 x 21 cm
 • kruh: průměr 26 cm

  Vyrobeno v České republice.

Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: