Rozkládací sada pěnových GEOMETRICKÝCH tvarů, 1 sada

PH - 400-08-0006

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

1 476 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pěnové geometrické tvary učí děti základům geometrie. Hravou formou se učí poznávat a pojmenovávat geometrické tvary, barvy a rozměry. Děti si rozvíjí schopnost abstraktního myšlení a fantazii skládáním obrazců z tvarů. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte.

Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.


Sada obsahuje:

4 trojúhelníky, 4 čtverce, 4 obdelníky, 4 kruhy (každý tvar rozložitelný na 4 díly - celkem tedy 64 kusů v sadě)

Rozměry:
trojúhelník: 31 x 31 x 31 cm
čtverec: 27 x 27 cm
obdelník: 27 x 21 cm
kruh Ø: 26 cm

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: