Pěnové GEOMETRICKÉ tvary, 5 sad

PH-400-15-0011*

Nový produkt

Bezpečná, praktická a kreativní pomůcka pro rozvoj geometrických dovedností, fantazie a jemné motoriky. Vhodné pro dětí od 3 let. Součástí je 5 sad (40 geometrických tvarů).

Více informací

1 100 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pokud hledáte způsob, jak přiblížit dětem svět geometrie zábavnou formou, pak jsou tyto pěnové geometrické tvary tou správnou volbou. Hra, učení a rozvoj dovedností se spojují do jedinečného dobrodružství, které rozvíjí abstraktní myšlenífantazii a jemnou motoriku dětí.


S hravou formou poznávání a pojmenovávání geometrických tvarů a rozměrů se děti zcela přirozeně seznamují se základy geometrie. Skládáním obrazců z těchto tvarů nejenom rozvíjejí svou kreativitu, ale také upevňují svoji jemnou motoriku, což je zásadní pro další učení a rozvoj. Pěnové geometrické tvary nejsou jenom pomůckou pro učení, jsou také průvodcem do světa fantazie a kreativity. Jsou ideální pro školyškolky i pro domácí vzdělávání, kde přinášejí nekonečné možnosti pro výuku geometrických tvarů a rozvoj jemné motoriky dětí.


S bezpečným materiálem české výroby nemusíte mít obavy o zdraví dětí. Ať už jsou děti ve věku od 36 měsíců nebo jsou starší pěnové geometrické tvary jsou připraveny otevřít jim dveře do světa geometrie, kde se učení stává dobrodružstvím.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.

Vhodné pro:

 • školy a školky pro výuku geometrických tvarů
 • domácí výuka geometrických tvarů
 • psychologické poradny

Vlastnosti:

 • jedena sada obsahuje: 2x trojúhelník, 2x čtverec, 2x obdélník, 2x kruh (mix barev)
 • součástí je 5 sad
 • rozvíjení fantazie a jemné motoriky
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců

Rozměry:

 • trojúhelník: 20 cm
 • čtverec: 16 cm
 • obdélník:13 x 19 cm
 • kruh průměr: 19 cm

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: