Pěnové GEOMETRICKÉ tvary, 5 sad Zobrazit větší

Pěnové GEOMETRICKÉ tvary, 5 sad

PH - 400-15-0011

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

1 100 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Pěnové geometrické tvary učí děti základům geometrie. Hravou formou se učí poznávat a pojmenovávat geometrické tvary a rozměry. Děti si rozvíjí schopnost abstraktního myšlení a fantazii skládáním obrazců z tvarů. Rozvíjí u dětí jemnou motoriku dítěte.

Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.


Sada obsahuje:

5 x 2 trojúhelníky, 5 x 2 čtverce, 5x 2 obdelníky, 5 x 2 kruhy

Rozměry:
trojúhelník: 20 x 20 x 20 cm
čtverec: 16 x 16 cm
obdelník: 13 x 19 cm
kruh Ø: 19 cm

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: