Vozík ACTIVITY BOARD - bílý

HW - 6016

Nový produkt

Všestranná dřevěná motorická hračka pro děti od 1 roku nabízí mnoho herních prvků, jako jsou: ozubená kola, motorická smyčka, duhové puzzle, mramorové kolo, zrcadlo, zásuvné puzzle. 

Rozměry: š-33 cm, v-51 cm, hl-32 cm

Více informací

2 254 Kč s DPH

Více informací

Kombinovat hru a učení? To je možné s novým dětským chodítkem. To doprovází nejmenší v prvních krocích života, ale také podporuje jemné motorické dovednosti, vizuální vývoj a obratnost. To je zajištěno bohatými možnostmi hry, jako jsou hádanky, smyčky motorických dovedností, ozubená kola atd. Díky gumovým pneumatikám je vozík tichý a šetrný k podlaze.

Podrobnosti o dřevěném dětském chodítku: Všestranná dřevěná motorická hračka pro děti od 1 roku nabízí mnoho herních prvků, jako jsou: ozubená kola, motorická smyčka, duhové puzzle, mramorové kolo, zrcadlo, zásuvné puzzle. 

Je vhodný pro děti od 1 roku.

Rozměry : š-33 cm, v-51 cm, hl-32 cm

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: