Zahradní sestava pro děti bez opěrky SENZA bílá, pro 4 děti

PO-201611*

Nový produkt

Zahradní sestava je perfektním venkovním posezením pro děti, které kombinuje pohodlí, stabilitu a stylový design, ideální pro pikniky, hry a relaxaci na zahradě nebo terase.

Více informací

3 399 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška50 cm
Šířka79 cm
Délka90 cm
Hmotnost7 kg
Výška sedu28 cm

Více informací

Hledáte-li stylové a praktické venkovní posezení pro děti, pak je toto tou pravou volbou. Tato souprava se skládá ze 2 lavic a 1 stolu a poskytuje dostatek místa pro celkem 4 děti. Sestava je vyrobená z kvalitního a pevného masivního dřeva. Přestože váží pouhých 7 kg, je zvláště stabilní a odolná. Díky pohodlné výšce sedu 28 cm se malí dobrodruzi a milovníci přírody mohou při pikniku odpočinout, než se zase ponoří do dalších dobrodružství. Tato souprava je ideální pro děti ve věku od 2 do 7 let.


Venkovní sedací souprava z masivního dřeva je skvělou volbou pro aktivity venku v zahradě nebo na terase.  Vhodné pro děti od 2 let.


Vlastnosti:

  • doporučeno pro děti od 2 let
  • bílé provedení
  • 2 lavice s 1 stolem
  • vhodné pro 4 děti

Příslušenství

    13 dalších produktů ve stejné kategorii: