Altán HVĚZDA 10x17,5 m Zobrazit větší

Altán HVĚZDA 10x17,5 m

Nový produkt

Představte si velký slunečník, který však chrání nejen před sluncem, ale i deštěm, při hezkém počasí můžete odepnout boky a při ošklivém celý altán zakrýt. Stačí pár úkonů a plnohodnotná venkovní učebna je na světě.

Více informací

2-3 týdny

127 880 Kč s DPH

  • Ne
  • Ano

Více informací

Rozměr této venkovní učebny je 10x17,5 m. Pohodlně se v této venkovní učebně může konat výuka pro 30 žáků. Můžete si zakoupit altán bez boků a nebo dokoupit boční plachty. Volit můžete i barvu altánu. Tato učebna odolá větru až 100km/h. Základna této venkovní učebny je vybavena klikou pro komfortní napnutí střechy během pár minut.

  • statickými výpočty prověřená konstrukce: ocelová základna + 3x hliníkový stožár Ø 76 mm
  • Polyesterová látka, gramáž 220 g/m2
  • opláštění je nepromokavé, opatřeno UV ochranou a odolné vůči otěru i roztržení
  • 21 standardních barev opláštění bez příplatku
  • hliníkové spoje

Upozornění: Tuto venkovní učebnu není možné provozovat bez dohledu, klikou je nutné stan v nepřítomnosti složit během pár minut.

Bočnice je možné dokoupit v příslušenství, k tomuto stanu je potřeba 12 ks bočnic pro celkové zakrytí.

Příslušenství

13 dalších produktů ve stejné kategorii: