Model části lidského těla s hlavou a výměnnými pohlavními orgány

CX-1133241*

Nový produkt

Anatomický model lidského těla s hlavou a pohlavními orgány je komplexní pomůckou pro výuku anatomie, rozložitelným trupem na 20 částí. Jeho detailní zobrazení orgánů umožňuje studentům a profesionálům důkladné studium struktury lidského těla.

Více informací

163 250 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška92 cm (trup 88 cm)
Šířka40 cm
Hloubka26 cm
Hmotnost12,2 kg

Více informací

Model části lidského těla s hlavou a výměnnými pohlavními orgány je přirozené velikosti a vyrobený z plastu SOMSO®, což zajišťuje vysokou kvalitu a detailnost. Tento model trupu lze rozložit na 20 částí, zahrnujících různé orgány a struktury, jako jsou oko, srdce, játra, žaludek, střeva, ledviny a pohlavní orgány.


Trup tohoto modelu lze rozdělit na 20 částí, z nichž každá detailně zobrazuje určitou anatomickou strukturu nebo orgán. To zahrnuje:

 • oko se zrakovým nervem a svaly
 • ženskou hrudní stěnu
 • vyměnitelnou polovinu plíce
 • srdce
 • játra
 • žaludek
 • střeva s dvanácterníkem a slinivkou břišní
 • slepé střevo
 • ledvinu
 • pánevní cévy
 • obě pohlavní orgány

Tento model poskytuje komplexní a podrobný pohled na anatomii lidského těla a je ideálním nástrojem pro lékařskou výuku a výzkum.


Model má výšku 92 cm (trup 88 cm), šířku 40 cm a hloubku 26 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro detailní studium anatomických struktur. Je umístěn na zeleném podstavci, který zajišťuje stabilitu a snadnou manipulaci během výuky. Výroba modelů SOMSO je realizována německými odborníky s důrazem na preciznost a kvalitu, čímž se zaručuje vysoká přesnost a detailnost každého modelu.


Tento anatomický model je neocenitelným nástrojem pro lékařské školy, univerzity, lékařské laboratoře a výzkumná centra. Poskytuje studentům a profesionálům jedinečnou možnost detailně studovat strukturu a funkci různých orgánů a systémů v lidském těle. Díky své detailnosti a kvalitě je tento model široce využíván ve výuce anatomie, chirurgie, patologie a dalších oborů medicíny.   Plast SOMSO zaručuje vynikající přesnost lékařských a výukových modelů.


Vlastnosti:

 • anatomický model lidského těla s hlavou a pohlavními orgány
 • přirozená velikost
 • z plastu SOMSO®
 • rozložitelný trup na 20 částí
 • detailní zobrazení různých orgánů a struktur
 • umístění na zeleném podstavci

Příslušenství

  8 dalších produktů ve stejné kategorii: