200x120 Nástěnná tabule Triptych s centrálním křídlem

Nový produkt

Keramická, magnetická školní tabule s centrálním křídlem, nástěnná (bez pylonů) o rozměru 200x120 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule je opatřena lištou podél středové desky, montážní sada je součástí balení.

Více informací

4-6 týdnů

18 990 Kč s DPH

Více informací

To co je pro ostatní atyp, je pro nás standard. U veškerých školních nástěnných tabulí SKOLATO máte na výběr 5 barev povrchu: bílý, zelený, černý, modrý a antracitový. Všechny tyto povrchy jsou keramické a magnetické. Na výběr máte také mnoho druhů linkování školní nástěnné tabule.

Povrch školních nástěnných tabulí je určen pro nejvyšší zatížení, při běžném užití téměř nezničitelný, sendvičová konstrukce zajistí to, že se tabule nekroutí, keramika: certifikovaný povrch e3. Posuv tabule je tichý a komfortní.

Po pravé straně si, prosím, zvolte barvu jednotlivých tabulových desek, linkování, montáž, materiál zdi a do poznámky k objednávce prosím uveďte výšku stropu v učebně, kde se tabule bude montovat.

Příslušenství

5 dalších produktů ve stejné kategorii: