Nové 300x100 Nástěnná tabule Triptych Zobrazit větší

300x100 Nástěnná tabule Triptych

Nový produkt

Keramická, magnetická školní tabule Triptych nástěnná (bez pylonů) o rozměru 300x100 cm. Rám tabule je vyroben z eloxovaného hliníku s šedými plastovými rohy. Po pravé straně máte možnost navolit si tabuli přesně podle Vašich představ. Tato tabule Triptych je vhodná pro projekci. Nástěnná tabule Triptych je opatřena lištou podél středové desky i křídel.

Více informací

4-6 týdnů

15 550 Kč s DPH

Více informací

To co je pro ostatní atyp, je pro nás standard. U veškerých školních nástěnných tabulí SKOLATO máte na výběr 5 barev povrchu: bílý, zelený, černý, modrý a antracitový. Všechny tyto povrchy jsou keramické a magnetické. Na výběr máte také mnoho druhů linkování školní nástěnné tabule Triptych.

Povrch školních nástěnných tabulí Triptych je určen pro nejvyšší zatížení, při běžném užití téměř nezničitelný, sendvičová konstrukce zajistí to, že se tabule nekroutí, keramika: certifikovaný povrch e3. Posuv tabule je tichý a komfortní.

Po pravé straně si, prosím, zvolte barvu jednotlivých tabulových desek, linkování, montáž, materiál zdi a do poznámky k objednávce prosím uveďte výšku stropu v učebně, kde se tabule bude montovat.

Příslušenství

5 dalších produktů ve stejné kategorii: