Švédská lavička KAJSA, 400 cm

SC - 23806

Nový produkt

Švédska tělocviční lavička s kladinkou, délka 400 cm, lakovaná, kovové nohy. 

Více informací

7 966 Kč s DPH

Parametry

Výška30 cm
Šířka200 cm
Hloubka22 cm

Více informací

Švédska tělocviční lavička s kladinkou, délka 400 cm, lakovaná. Horní deska vyrobena ze smrkové nebo borovicové desky tloušťce 3 cm. Lavička je opatřena dvěma nátěry bezbarvého laku, který chrání lavičku před nečistotami a celkovému opotřebení. Lavička je postavena na ocelových nožkách, které jsou povrchově ošetřeny práškovou barvou (na přání zákazníka můžou být nožky barevné: zelené, červené, modré).Nožky jsou opatřeny gumovými návleky proti poškození podlahy. 

Ve spodní části nožek je instalovaná kladinka o šířce 10 cm, takže když se lavička obrátí, může se kladinka používat k nácviku rovnováhy. Na jednom z konců disponuje lavička dřevěným hranolem pro zavěšení na žebřinu.

Rozměry (DxŠxV): 400 x 22 x 30 cm

Příslušenství

    12 dalších produktů ve stejné kategorii: