Žíněnka KLASIK, tloušťka 6 cm Zobrazit větší

Žíněnka KLASIK, tloušťka 8 cm

Nový produkt

Žíněnka KLASIK je ideální volbou pro bezpečné cvičení a skoky díky své odolnosti, bezpečnosti a inovativnímu designu. S tloušťkou 8 cm a povrchem s protiskluzovým dezénem splňuje normy pro náročné tréninky i dopadové plochy.

Více informací

3 738 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Tloušťka8 cm

Více informací

Žíněnka KLASIK je v současné době jedním z nejoblíbenějších doplňků pro trénink a cvičení. S tloušťkou 8 cm a rozměry 150x100 cm, 200x100 cm nebo 200x125 cm poskytují ideální podporu pro jednoduché cvičení i náročné skoky při prostných. 


Díky své konstrukci a použitým materiálům jsou žíněnky KLASIK ideální pro opakované dopady a pády z výšky až do 60 cm. Splňují normu EN ČSN 12503-1 a jsou označeny jako Typ 3, což zaručuje jejich bezpečnost a spolehlivost i při náročnějším tréninku.


Jedním z klíčových prvků žíněnek KLASIK je povrch s protiskluzovým dezénem, který zajistí pevný a stabilní základ pro cvičení i skoky. Díky skrytému zipu je povrch hladký a pohodlný, což usnadňuje manipulaci s žíněnkou. Jádro žíněnek je vyrobeno z kvalitní pěnové hmoty. Tato konstrukce zajišťuje optimální tlumení nárazů a odolnost proti opotřebení, což přispívá k dlouhé životnosti žíněnek.


Žíněnky KLASIK jsou více než jen prostředkem pro cvičení a skoky. Díky své odolnosti a bezpečnosti se často využívají i jako dopadové plochy při tréninku gymnastiky, akrobacie nebo bojových sportů. Jejich univerzální použití ještě zvětšuje jejich hodnotu pro sportovce a trenéry napříč různými disciplínami.


Žíněnka KLASIK je bezpochyby vynikající volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a odolný prostředek pro cvičení a skoky. Její kombinace odolnosti, bezpečnosti a inovativního designu ji činí nepostradatelným doplňkem pro sportovce a nadšence do cvičení všech úrovní. S dodržováním správných postupů údržby a používání může tato žíněnka sloužit jako spolehlivý partner ve vašem tréninkovém režimu po dlouhá léta.   Typ 3 podle normy EN ČSN 12503-1. Žíněnka pro cvičení na zemi se skákáním a doskakováním.


Vlastnosti:

  • ideální volba pro bezpečné cvičení a skoky
  • odolnost, bezpečnost a inovativní design
  • tloušťka 8 cm a povrch s protiskluzovým dezénem
  • splňuje normy pro náročné tréninky i dopadové plochy

UPOZORNĚNÍ:

   Skladování

Aby byla zajištěna dlouhodobá funkčnost a bezpečnost žíněnek, je důležité dodržovat správné postupy skladování. Žíněnky by neměly být ohýbány nebo lámány, což by mohlo poškodit jejich vnitřní strukturu a snížit jejich účinnost.

   Údržba

Údržba žíněnek a dopadových ploch je snadná. Použijte navlhčený hadr s trochou saponátu. Povrch jemně přetřete a nechte uschnout. Neperte, nenamáčejte, nebělte, nesušte v sušičce, nežehlete, nečistěte na sucho.

Příslušenství

    11 dalších produktů ve stejné kategorii: