Lavička PARK

Nový produkt

Ocelové nohy lavičky/bočnice jsou vyrobeny z uzavřeného profilu 60 × 60 mm a následně žárově pozinkovány.

Více informací

do 14 dnů

6 862 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Technická specifikace lavičky                          

Délka prken: 1 500 mm nebo 1 900 mm
Šířka prken: 100 mm
Tloušťka prken: 35 mm nebo 45 mm
Výška sedací plochy: Nastavitelná podle hloubky zabetonování, uvažovaná 450 mm                                     
Celková výška: 1 100 mm
Možnost područky: Ne
Materiál:  Jekl 60 × 60 mm a dřevěná smrková nebo dubová prkna
Možnost kotvení: Lavička je určena k zabetonování
Půdorys: 1 500 × 610 mm nebo 1 900 × 610 mm
Hmotnost: cca 30 Kg dle prken

Povrchová úprava konstrukce

Kovové nohy lavičky jsou protikorozně chráněny ponorem do lázně s roztaveným zinkem, jedná se o tzv. žárové pozinkování. Zinek chrání povrch lavičky nejen mechanicky, ale i chemicky. I při lokálním porušení vrstvy zinku probíhá koroze jen na zinkové vrstvě, zatímco ocel zůstane neporušena.

 

Povrchová úprava prken

Prkna lavičky jsou ošetřena vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou od německého výrobce Remmers. Tato lazura je na vodní bázi a je ideální pro městský mobiliář z důvodu vysoké ochrany před povětrnostními vlivy a jednoduché renovace (neodlepuje se a nepraská). Při opětovném nátěru se původní vrstva lazury nemusí odstraňovat, stačí jemně přebrousit a nanést novou vrstvu.

 

Odstín prken

Možné odstíny prken a konstrukce naleznete v náhledu fotografií u produktu.


 

Obsah balení                           

2 × kovová noha lavičky
5 × dřevěné prkno
10 × šroub + matice + podložka
1 × montážní návod


Vše zasíláme v rozloženém stavu z důvodu minimalizace rizika poškození zásilky během přepravy. Za příplatek je možné lavičku zaslat smontovanou. Veškeré díly mají otvory pro spojovací materiál, montáž je tak velice jednoduchá a nevyžaduje takřka žádnou odbornost.

 

Foto je ilustrační.

Příslušenství

    16 dalších produktů ve stejné kategorii: