Lidská kostra - vysoce kvalitní provedení

CX-1037420*

Nový produkt

Model lidské kostry pro 2. stupeň ZŠ, vyrobený z nerozbitného plastu, nabízí detailní a realistické zpracování, včetně rozložitelné lebky a anatomických detailů. Tento 170 cm vysoký model usnadňuje výuku biologie díky své odolnosti, přesnosti a snadné manipulaci.

Více informací

13 980 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška170 cm

Více informací

Vzdělávání na 2. stupni základních škol může být náročné, ale také velmi obohacující, zejména když máte k dispozici správné nástroje. Jedním z těchto nástrojů je model lidské kostry, který je ideální pro výuku biologie. Tento model není jen obyčejnou učební pomůckou, ale představuje vysoce kvalitní provedení, které zaujme jak studenty, tak pedagogy.


Model lidské kostry je vyroben z nerozbitného plastu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči častému používání ve školním prostředí. Naturální odlitek prvotřídní mužské kostry poskytuje přesnou reprezentaci lidského těla. Díky znázornění trhlin, dutin a anatomických detailů mají studenti možnost studovat kosterní systém do nejmenších detailů.


Jedním z nejpůsobivějších prvků tohoto modelu je lebka, která se dá rozložit na lebeční klenbu, lebeční spodinu a dolní čelist. Toto detailní zpracování umožňuje studentům lépe pochopit strukturu a funkci jednotlivých částí lebky. Navíc postavení zubů odpovídá chrupu dospělého člověka, což poskytuje realistický pohled na lidský chrup.


Model lidské kostry je navržen s ohledem na praktické potřeby výuky. Lebku, nohy a ruce lze snadno odejmout, což usnadňuje manipulaci a umožňuje detailnější studium jednotlivých částí těla. S výškou 170 cm je tento model dostatečně velký, aby byl dobře viditelný i pro větší skupiny studentů.


Používání tohoto modelu lidské kostry ve výuce biologie na 2. stupni základní školy přináší mnoho výhod. Studenti získávají hlubší porozumění lidské anatomii, což jim pomáhá nejen ve škole, ale i v běžném životě. Díky vysoké kvalitě provedení a realistickému zpracování se stává výuka poutavější a interaktivnější.   Model v životní velikosti.

   Vhodné pro studium biologie a anatomie pro 2. stupeň základních škol.


Vlastnosti:

  • lidská kostra vyrobená z nerozbitného plastu
  • naturální odlitek prvotřídní mužské kostry se znázorněním trhlin, dutin a anatomických detailů
  • lebka se dá rozložit na lebeční klenbu, lebeční spodinu a dolní čelist
  • postavení zubů odpovídá chrupu dospělého člověka
  • lebku, nohy a ruce lze odejmout
  • rozsah dodávky: kostra, stojan, protiprachový ochranný obal

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: