Jídelní set BÁRA Zobrazit větší

Jídelní set BÁRA buk/buk

BB-300994*

Nový produkt

Jídelní set BÁRA kombinuje robustní konstrukci s praktickým designem. S masivními profilem, povrchovou úpravou práškovým lakem a vysoce odolnými materiály je ideální volbou pro každodenní použití, dodáván v demontovaném stavu. Jídelní set je vhodný do školních jídelen.

Více informací

27 119 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Nosnost120 kg (nosnost židle)
Výška stolové desky778 mm
Rozměr sestavy1930 x 1200 mm
Rozměry stolu1200 x 800 mm

Více informací

Pokud hledáte ideální jídelní set pro školní jídelnu, který kombinuje komfort, snadnou údržbu a elegantní design, jídelní set BÁRA je to pravé. Jídelní set BÁRA je vyroben z masivních uzavřených profilů s povrchovou úpravou práškovým lakem, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Každá noha je vybavena rektifikačními patkami, které umožňuje snadné vyrovnání případných nerovností podlahy, což je zásadní pro stabilní umístění setu ve vaší jídelně nebo kuchyni.


Sedáky a opěráky jsou vyrobeny z bukové překližky s bezbarvým odolným lakem, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu. Desky jídelního stolu jsou z laminované dřevotřísky s hrany olepenými vysoce odolnou plastovou hranou ABS o síle 2 mm, což chrání stůl před poškrábáním a zároveň dodává setu elegantní vzhled.


Jídelní set BÁRA je dodáván v demontovaném stavu s přiloženým montážním materiálem, což zjednodušuje jeho rychlou a snadnou montáž. Výška stolové desky je optimální pro pohodlné jídlo i posezení, čímž přispívá k celkovému komfortu při každodenním používání.Vlastnosti:

  • robustní konstrukce s masivními uzavřenými profily
  • povrchová úprava práškovým lakem pro vysokou odolnost
  • rektifikační patky pro stabilizaci na nerovných podlahách
  • sedáky a opěráky z bukové překližky s bezbarvým lakem
  • desky stolu z laminované dřevotřísky s ABS hranou
  • dodáváno v demontovaném stavu pro snadnou montáž

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: