Jídelní set BÁRA Zobrazit větší

Jídelní set BÁRA buk/buk

BB - 300994

Nový produkt

Velice kvalitní jídelní sety. Určeno do školní jídelny.

Více informací

27 119 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Největší výhodou jídelních setů je možnost fixace na zvoleném místě, snadné udržování pořádku a velmi snadný úklid podlahy bez nutnosti zvedání židlí. Konstrukce je vyrobena z masívních uzavřených profilů s povrchovou úpravou práškovým lakem. Každá z nohou je opatřena seřizovatelnou fixací k vyrovnání případných nerovností podlahy.

Sedáky a opěráky jsou vyrobeny z bukové překližky opatřené bezbarvým odolným lakem. Desky jídelního stolu jsou z laminované dřevotřísky, hrany desky jsou olepeny vysoce odolnou plastovou hranou ABS o síle 2mm. Dodává se v demontovaném stavu, montáž je jednoduchá s pomocí přiloženého montážního materiálu.

Parametry:

  • rozměr sestavy: 1930 x 1200 mm
  • rozměr stolu: 1200 x 800 mm

Příslušenství

    7 dalších produktů ve stejné kategorii: