Kancelářská židle TINA

AS-CLA-tennessee*

Nový produkt

Kancelářská židle s prodyšným opěrákem a houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy.

Více informací

2 199 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška109-120 cm
Šířka61 cm
Hloubka67 cm
Hmotnost13 kg
Nosnost120 kg
Výška sedu43-54 cm
Hloubka sedáku50 cm

Více informací

Představte si, že vaše pracovní místo může být místem, kde se nejenom pracuje, ale také relaxuje. S kancelářskou židlí TINA s vysokým prodyšným opěrákem se každodenní práce promění v zážitek plný komfortu a podpory. S houpacím mechanismem s nastavením síly protiváhy se můžete pohodlněji usadit do správné polohy, která odpovídá vašim potřebám. Bederní opěrka poskytuje vašemu páteři potřebnou oporu a uvolnění, což je klíčové pro dlouhé hodiny práce bez bolestí zad.


Ocelová chromovaná báze zajistí židli pevnost a stabilitu, zatímco kolečka o průměru 50 mm jsou navržena speciálně pro měkké podlahy, což umožňuje plynulý a bezproblémový pohyb po kanceláři. Zakomponované fixní područky dodávají židli komfort a ergonomii, což umožňuje pracovat s maximálním pohodlím a bezpečností. Kromě toho je tato židle k dispozici v provedení s černou síťovinou a koženkou na opěradle a látce Mesh na sedáku, což dodává vaší kanceláři elegantní a moderní vzhled.Vlastnosti:

  • kancelářská židle s vysokým prodyšným opěrákem
  • houpací mechanismus
  • bederní opěrka
  • kolečka pro měkké povrchy
  • fixní područky

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: