Šatní skříň, AGÁTA, 2 oddíly, buk

BB-284001*

Nový produkt

Šatní skříň AGÁTA představuje eleganci spojenou s praktickými funkcemi díky kvalitní oboustranné laminované dřevotřísce a odolné plastové ABS hraně. Dodává se ve smontovaném stavu s cylindrickým zámkem, dvojháčkem a dvěma policemi, ideální pro efektivní uspořádání a bezpečné uložení osobních věcí. Vhodná do škol pro studenty i učitele.

Více informací

13 919 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška1900 mm
Šířka600 mm
Hloubka420 mm
Hmotnost53 kg

Více informací

Šatní skříň se vyznačuje nejen svou moderní estetikou, ale i robustní konstrukcí, která zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Šatní skříň AGÁTA je vyrobena z kvalitní oboustranné laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Tento materiál nejenže poskytuje pevnost, ale také zajišťuje, že skříň si dlouhodobě udrží svůj půvab a odolává každodennímu opotřebení. Hrany skříně jsou lemovány odolnou plastovou ABS hranou o síle 1 mm, což nejen zvyšuje její odolnost, ale také zabraňuje vnikání vlhkosti do dřeva.


Bezpečnost osobních věcí je zajištěna pomocí cylindrického zámku, ke kterému jsou dva klíče. Součástí balení je dvojháček a dvě police, které pomohou efektivně uspořádat a uložit oblečení nebo další předměty.


Zadní část šatní skříně je vybavena průduchy pro optimální odvětrávání horní i spodní části skříně. Díky tomu je šatní skříň AGÁTA skvělou volbou nejen pro ložnici nebo chodbu, ale také do školních prostor. Šatní skříň AGÁTA je dodávána ve smontovaném stavu.Vlastnosti:

  • oboustranná laminovaná dřevotříska
  • odolná plastová ABS hrana
  • dodávka ve smontovaném stavu
  • cylindrický zámek
  • dvojháček a dvě police

Příslušenství

    16 dalších produktů ve stejné kategorii: