Skříň otevřená, policová, KLÁRA II (NOVARA), ořech

BB-437152*

Nový produkt

Tato řada školního (kancelářského) nábytku je charakteristická svou funkčností, praktičností a nepřehlédnutelným vzhledem. Kombinací základních skříňových prvků je možno vytvořit moderní pracovní prostředí pro učitele. Skříň bez dvířek obsahuje čtyři police.

Více informací

8 090 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška1800 mm
Šířka800 mm
Hloubka400 mm

Více informací

Nábytková kancelářská řada KLÁRA

Nábytková kancelářská řada Klára přináší kombinaci funkčnosti, elegance a trvanlivosti, která uspokojí potřeby jakékoliv kanceláře či domácí pracovny. Tato řada je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a efektivitu při práci, a zároveň dodávala interiéru moderní a profesionální vzhled. Každý kus nábytku z této řady je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu opotřebení.


Nábytková řada Klára zahrnuje širokou škálu produktů od robustních skříní, přes praktické zásuvkové kontejnery, až po elegantní stoly. Každý kus nábytku je promyšleně navržen s důrazem na detail, aby splňoval požadavky na úložný prostor, organizaci a bezpečnost.Otevřená policová skříň

Otevřená policová skříň Klára v dekoru ořech nabízí kombinaci kvalitních materiálů, moderního designu a praktických funkcí, které ocení každý, kdo hledá stylový a účelný nábytek. Skříň Klára je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, která zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Horní část a police mají tloušťku 25 mm, zatímco korpus je vyroben z lamina o tloušťce 16 mm. Tato pevná konstrukce poskytuje skříni stabilitu a robustnost, což je ideální pro uložení těžších předmětů.


Všechny hrany skříně jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která chrání proti opotřebení a poškození. Tento detail nejen zvyšuje životnost skříně, ale také dodává nábytku moderní a čistý vzhled. Otevřená policová skříň Klára nabízí dostatek úložného prostoru pro knihy, dekorace, šanony nebo jiné předměty. Police jsou pevné a vzdálenost mezi nimi je 32,1 cm, což umožňuje efektivní organizaci a maximální využití úložného prostoru. Každá police má nosnost až 30 kg při rovnoměrném zatížení, což umožňuje uložení i těžších předmětů.


Díky pohledovým zádům lze skříň umístit nejen ke stěně, ale také volně do prostoru. Tato variabilita umístění umožňuje kreativní uspořádání interiéru podle vašich potřeb a představ. Skříň tak může sloužit jako elegantní předěl mezi jednotlivými částmi místnosti nebo jako samostatně stojící kus nábytku. Skříň Klára se dodává demontovaná, což usnadňuje její přepravu a manipulaci. Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý zručný kutil. S podrobným návodem je skříň rychle připravena k použití, což šetří čas a úsilí.Vlastnosti:

  • skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky
  • všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou
  • pohledová záda umožňují postavení nábytku do prostoru
  • nosnost police je 30 kg při rovnoměrném zatížení
  • police jsou pevné, vzdálenost mezi policemi je 32,1 cm
  • skříň se dodává demontovaná

Inspirujte se návrhy interiérů z této řady kancelářského nábytku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: