Skříň uzamykatelná, KELLY (NOVARA), bříza

BB-437132*

Nový produkt

Tato řada školního (kancelářského) nábytku je charakteristická svou funkčností, praktičností a nepřehlédnutelným vzhledem. Kombinací základních skříňových prvků je možno vytvořit moderní pracovní prostředí pro učitele. Skříň disponuje uzamykatelnými dveřmi a čtyřmi policemi.

Více informací

7 236 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška1800 mm
Šířka800 mm
Hloubka400 mm

Více informací

Nábytková kancelářská řada KELLY

Nábytková kancelářská řada Kelly přináší kombinaci funkčnosti, elegance a trvanlivosti, která uspokojí potřeby jakékoliv kanceláře či domácí pracovny. Tato řada je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a efektivitu při práci, a zároveň dodávala interiéru moderní a profesionální vzhled. Každý kus nábytku z této řady je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu opotřebení.


Nábytková řada Kelly zahrnuje širokou škálu produktů od robustních skříní, přes praktické zásuvkové kontejnery, až po elegantní stoly. Každý kus nábytku je promyšleně navržen s důrazem na detail, aby splňoval požadavky na úložný prostor, organizaci a bezpečnost.Uzamykatelná skříň

Uzamykatelná skříň Kelly vyniká moderním designem, robustní konstrukcí a praktickými prvky, které z ní činí ideální úložné řešení pro každý interiér. Skříň Kelly je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky. Horní část i police mají tloušťku 25 mm, což zajišťuje jejich pevnost a dlouhou životnost. Korpus skříně je vyroben z lamina o tloušťce 16 mm, což dodává celé konstrukci stabilitu a odolnost. Tyto pečlivě vybrané materiály garantují, že skříň Kelly bude sloužit spolehlivě po mnoho let.


Všechny hrany skříně jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která chrání proti opotřebení a dodává nábytku moderní a čistý vzhled. Kovová madla z leštěného hliníku nejen krásně vypadají, ale jsou také příjemná na dotek a snadno se s nimi manipuluje. Tento elegantní design skvěle doplní jakýkoli interiér, ať už se jedná o kancelář, obývací pokoj nebo pracovnu.


Skříň Kelly je vybavena uzamykatelnými dveřmi se zámkem, který je dodáván se dvěma klíči. Tato vlastnost zajišťuje, že vaše důležité dokumenty, osobní věci nebo cennosti budou v naprostém bezpečí. Bezpečnostní funkce je ideální zejména pro kanceláře nebo domácnosti s dětmi. Skříň Kelly nabízí pevné police s nosností 30 kg při rovnoměrném zatížení. Vzdálenost mezi policemi je 32 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení knih, šanonů, dekorací nebo jiných předmětů. Tato všestrannost umožňuje efektivní organizaci a maximální využití úložného prostoru.


Díky pohledovým zádům lze skříň Kelly umístit nejen ke stěně, ale také volně do prostoru. Tato variabilita umístění umožňuje kreativní uspořádání interiéru podle vašich potřeb a představ. Skříň se dodává demontovaná, což usnadňuje její přepravu a montáž. S podrobným návodem zvládne montáž každý, kdo má alespoň základní zručnost.Vlastnosti:

  • horní část i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm
  • korpus z lamina o tloušťce 16 mm
  • všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou
  • kovová madla z leštěného hliníku
  • skříně s dveřmi, které jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči
  • pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru
  • nosnost police 30 kg při rovnoměrném zatížení
  • pevné police s odstupem 32 cm mezi sebou
  • skříň se dodává demontovaná

Inspirujte se návrhy interiérů z této řady kancelářského nábytku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: