Skříňka uzamykatelná, PÁJA (NOVARA), třešeň

BB-437102*

Nový produkt

Tato řada školního (kancelářského) nábytku je charakteristická svou funkčností, praktičností a dobrou cenou. Kombinací základních skříňových prvků je možno vytvořit moderní pracovní prostředí pro učitele. Uzamykatelná dvířka.

Více informací

4 999 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška800 mm
Šířka800 mm
Hloubka400 mm

Více informací

Nábytková kancelářská řada BLANKA

Nábytková kancelářská řada Blanka přináší kombinaci funkčnosti, elegance a trvanlivosti, která uspokojí potřeby jakékoliv kanceláře či domácí pracovny. Tato řada je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a efektivitu při práci, a zároveň dodávala interiéru moderní a profesionální vzhled. Každý kus nábytku z této řady je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu opotřebení.


Nábytková řada Blanka zahrnuje širokou škálu produktů od robustních skříní, přes praktické zásuvkové kontejnery, až po elegantní stoly. Každý kus nábytku je promyšleně navržen s důrazem na detail, aby splňoval požadavky na úložný prostor, organizaci a bezpečnost.Uzamykatelná skříň

Hledáte nábytek, který je nejen funkční, ale také stylový a bezpečný? Uzamykatelná skříňka Pája je ideálním řešením pro váš domov či kancelář. Tato skříňka spojuje moderní design s praktickými funkcemi, které ocení každý uživatel. Skříňka Pája je vyrobena z laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Horní část i police mají tloušťku 25 mm, zatímco korpus je vyroben z lamina o tloušťce 16 mm. Tento rozdíl v tloušťce materiálů poskytuje skříňce pevnost a stabilitu, což je klíčové pro dlouhodobé používání.


Každý detail skříňky byl pečlivě promyšlen. Všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která nejen chrání proti poškození, ale také dodává nábytku čistý a moderní vzhled. Kovová madla z leštěného hliníku dodávají skříňce elegantní a profesionální vzhled, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Dveře skříňky jsou vybaveny zámkem se dvěma klíči, což zajišťuje bezpečnost vašich dokumentů a cenností. Tato funkce je obzvláště užitečná v kancelářském prostředí, kde je potřeba uchovávat důležité dokumenty v bezpečí.


Skříňka Pája je navržena tak, aby byla co nejpraktičtější. Police jsou pevné a vzdálenost mezi nimi je 34 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení různých předmětů. Každá police má nosnost 30 kg při rovnoměrném zatížení, což znamená, že můžete bezpečně uložit těžší předměty bez obav z poškození. Skříňka se dodává demontovaná, což usnadňuje její přepravu a manipulaci. Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý zručný kutil. Navíc, díky pohledovým zádům, lze skříňku umístit nejen ke stěně, ale také volně do prostoru. Vlastnosti:

  • horní část i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm
  • korpus z lamina o tloušťce 16 mm
  • všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou
  • kovová madla z leštěného hliníku
  • skříně s dveřmi, které jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči
  • pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru
  • nosnost police 30 kg při rovnoměrném zatížení
  • pevné police s odstupem 34 cm mezi sebou
  • skříň se dodává demontovaná

Inspirujte se návrhy interiérů z této řady kancelářského nábytku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: