Skříň uzamykatelná, BLANKA (NOVARA), bříza

BB-437123*

Nový produkt

Tato řada školního (kancelářského) nábytku je charakteristická svou funkčností, praktičností a dobrou cenou. Kombinací základních skříňových prvků je možno vytvořit moderní pracovní prostředí pro učitele. Uzamykatelná posuvná dvířka se třemi policemi.

Více informací

8 869 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška1800 mm
Šířka800 mm
Hloubka400 mm

Více informací

Nábytková kancelářská řada BLANKA

Nábytková kancelářská řada Blanka přináší kombinaci funkčnosti, elegance a trvanlivosti, která uspokojí potřeby jakékoliv kanceláře či domácí pracovny. Tato řada je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a efektivitu při práci, a zároveň dodávala interiéru moderní a profesionální vzhled. Každý kus nábytku z této řady je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu opotřebení.


Nábytková řada Blanka zahrnuje širokou škálu produktů od robustních skříní, přes praktické zásuvkové kontejnery, až po elegantní stoly. Každý kus nábytku je promyšleně navržen s důrazem na detail, aby splňoval požadavky na úložný prostor, organizaci a bezpečnost.Uzamykatelná skříň

Pokud hledáte skříň, která spojuje elegantní vzhled s vysokou funkčností, skříň Blanka je pro vás tou pravou volbou. Tento vkusný nábytek je navržen tak, aby se hodil do každého interiéru a zároveň poskytoval bezpečné a prostorné úložné řešení. Skříň Blanka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost. Horní část a police jsou z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm, což zajišťuje jejich pevnost a odolnost. Korpus skříně je vyroben z lamina o tloušťce 16 mm, čímž se dosahuje perfektní rovnováhy mezi robustností a elegancí.


Skříň Blanka je vybavena kovovými madly z leštěného hliníku, které dodávají nábytku moderní a sofistikovaný vzhled. Dveře skříně jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči, což poskytuje dodatečnou bezpečnost pro vaše věci. Navíc, všechny hrany skříně jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která chrání nábytek před poškozením a zvyšuje jeho odolnost.


Jedním z významných rysů skříně Blanka jsou její pohledová záda, která umožňují postavení nábytku do prostoru, aniž by utrpěla estetická stránka. Police skříně mají nosnost až 30 kg při rovnoměrném zatížení, což umožňuje uložení i těžších předmětů bez obav z poškození. Pevné police s odstupem 407 mm mezi sebou poskytují dostatek prostoru pro různé druhy úložných potřeb.Vlastnosti:

  • horní část i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm
  • korpus z lamina o tloušťce 16 mm
  • všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou
  • kovová madla z leštěného hliníku
  • skříně s dveřmi, které jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči
  • pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru
  • nosnost police 30 kg při rovnoměrném zatížení
  • pevné police s odstupem 407 mm mezi sebou
  • skříň se dodává demontovaná

Inspirujte se návrhy interiérů z této řady kancelářského nábytku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: