Skříňka uzamykatelná, BÁRA (NOVARA), ořech

BB-437149*

Nový produkt

Tato řada školního (kancelářského) nábytku je charakteristická svou funkčností, praktičností a dobrou cenou. Kombinací základních skříňových prvků je možno vytvořit moderní pracovní prostředí pro učitele. Uzamykatelná posuvná dvířka se dvěma policemi.

Více informací

6 399 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška1200 mm
Šířka800 mm
Hloubka400 mm

Více informací

Nábytková kancelářská řada BÁRA

Nábytková kancelářská řada Bára přináší kombinaci funkčnosti, elegance a trvanlivosti, která uspokojí potřeby jakékoliv kanceláře či domácí pracovny. Tato řada je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a efektivitu při práci, a zároveň dodávala interiéru moderní a profesionální vzhled. Každý kus nábytku z této řady je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu opotřebení.


Nábytková řada Bára zahrnuje širokou škálu produktů od robustních skříní, přes praktické zásuvkové kontejnery, až po elegantní stoly. Každý kus nábytku je promyšleně navržen s důrazem na detail, aby splňoval požadavky na úložný prostor, organizaci a bezpečnost.


Uzamykatelná skříň

Představujeme vám skříňku Bára, která je dokonalou kombinací elegantního designu a praktických funkcí. Tento kus nábytku je ideální pro každého, kdo hledá spolehlivý a esteticky příjemný úložný prostor, ať už do kanceláře, obývacího pokoje nebo jakékoliv jiné části vašeho domova. Skříňka Bára je vyrobena z prvotřídních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost a odolnost. Horní část i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm, což zajišťuje jejich pevnost a stabilitu. Korpus skříně je z lamina o tloušťce 16 mm, což poskytuje ideální rovnováhu mezi robustností a lehkostí.


Jedním z hlavních předností této skříňky jsou její kovová madla z leštěného hliníku, která nejenže dodávají skříni moderní vzhled, ale také jsou velmi odolná a pohodlná na používání. Skříně s dveřmi jsou navíc vybaveny uzamykatelným zámkem se dvěma klíči, což zajišťuje bezpečnost vašich dokumentů a cenností.


Všechny hrany skříně jsou opatřeny plastovou ABS hranou, která chrání nábytek před poškozením a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru, což přidává na jeho všestrannosti a estetickém dojmu z jakéhokoliv úhlu. Poličky ve skříni mají nosnost až 30 kg při rovnoměrném zatížení, což umožňuje uložit i těžší předměty bez obav z prohnutí či poškození. Police jsou pevně umístěny s odstupem 34 cm mezi sebou, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení knih, šanonů, dekorací nebo jakýchkoliv jiných předmětů.Vlastnosti:

  • horní část i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm
  • korpus z lamina o tloušťce 16 mm
  • všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou
  • kovová madla z leštěného hliníku
  • skříně s dveřmi, které jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči
  • pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru
  • nosnost police 30 kg při rovnoměrném zatížení
  • police pevné, vzdálenost mezi policemi 34 cm
  • skříň se dodává demontovaná

Inspirujte se návrhy interiérů z této řady kancelářského nábytku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: