Dětské povlečení MEDVÍDEK V KOSTCE, krep

ZS-202043*

Nový produkt

Krásné krepové povlečení s motivem medvídka cestovatele je ideální pro dětské sny. Díky kvalitní 100% bavlně s krepovou úpravou je povlečení nejen pohodlné, ale také odolné a stálobarevné, což zaručuje dlouhou životnost i po mnoha vypráních.

Více informací

500 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Krásné krepové povlečení se vzorem medvídků cestovatelů probudí dětskou fantazii a přinese radost každému malému snílkovi. Povlečení je vhodné nejen pro krásné sny po obědovém spinkání dětí v mateřských školkách, ale také pro večerní odpočinek v dětských pokojíčcích. Krásné a veselé motivy medvídků rozzáří každou postýlku a přenesou děti do světa dobrodružství a pohody. Medvídci budou navíc spolehlivě dohlížet na dětské sny během odpočinku, což přispěje k pocitu bezpečí a klidu.


Jasné a stálé barvy neztratí na kráse ani po mnoha vypráních, což zaručuje dlouhou životnost a stále pěkný vzhled. Dětská ložní souprava je vyrobená z prvotřídní 100% bavlny s krepovou úpravou, která zajišťuje nejen estetický vzhled, ale také praktickou funkčnost. Bavlněný krep je dokonale praktický díky své snadné údržbě, jelikož není potřeba žehlit, což ocení zejména rodiče. Povlečení je dokonale měkké, pohodlné, savé a prodyšné, což přispívá k příjemnému spánku a pohodě dítěte. Navíc odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám, takže je bezpečné pro citlivou dětskou pokožku.


Dopřejte svým dětem dokonalý spánek doslova jako v bavlnce s tímto krásným krepovým povlečením, které nejen oživí každý dětský pokojíček, ale také přinese klidné a sladké sny plné dobrodružství s medvídky cestovateli.Každý kus je šit s precizností a péčí na nejmodernějších strojích, které umožňují dokonalé provedení a dlouhou životnost našich produktů. České šičky, které se mohou pochlubit dlouholetou zkušeností a odborností, udržují tradici české kvalitní výroby, jež je známá po celém světě. Díky jejich dovednostem a pečlivosti se můžete spolehnout, že každý výrobek, který opustí dílnu, splňuje ty nejpřísnější standardy kvality.

Naše oddanost detailu a závazek k dokonalosti jsou patrné v každém stehu, což činí naše výrobky výjimečnými. Při výrobě je dbáno na každý detail, aby konečný produkt nebyl jen praktický, ale také esteticky příjemný a odolný vůči každodennímu opotřebení. Zvolte kvalitu, tradici a moderní přístup v jednom a nechte se přesvědčit o výjimečnosti našich výrobků.


  Český výrobek.

  Vyrobeno ze 100% bavlny s krepovou úpravou.

  Povlečení lze bez obav prát při teplotě 60°C. Perte po rubové straně.


Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář: 45 x 60 cm
  • 1x povlak na přikrývku: 135 x 90 cm

Složení:

  • 100% bavlna s krepovou úpravou

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: