Model kostry chodidla a kotníku s ligamenty Kristýna

3B-1000359*

Nový produkt

Detailní model kostry nohy s vazy přináší kompletní anatomické zobrazení všech důležitých vazů a šlach včetně Achillovy šlachy a peroneus longus v kotníku. Tento vysoce kvalitní anatomický model je neocenitelným nástrojem pro studium lidské nohykotníku.

Více informací

2-4 týdny

6 299 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Hmotnost0.672 kg
Rozměr23 x 18 x 30 cm

Více informací

Pokud hledáte detailní model kostry nohy s důrazem na vazy, nemůžete minout tento úžasný anatomický model. Jedná se o věrnou repliku lidské kostry nohy, která zobrazuje mnoho důležitých vazů a šlach, včetně šlach Achillovy a peroneus longus v kotníku. Model zahrnuje kosti nohy a dolní části tibie (holenní kosti) a fibuly (lýtkové kosti).


Tento model nabízí kompletní anatomické zobrazení všech důležitých vazů a šlach nohy, bez ohledu na jejich velikost. Každý detail je pečlivě ztvárněn, což umožňuje studentům medicíny a fyzioterapeutům detailně studovat strukturu nohy a její biomechaniku. Detailní zobrazení kostí, vazů a šlach poskytuje realistický pohled na anatomii nohy, což je nezbytné pro pochopení funkce a léčby případných poranění.  Model v životní velikosti.

  Vhodné pro studium lidské anatomie.


Vlastnosti:

  • detailní model kostry nohy s vazy
  • zahrnuje všechny důležité vazy a šlachy včetně Achillovy šlachy a peroneus longus v kotníku
  • obsahuje kosti nohy a dolní části tibie (holenní kosti) a fibuly (lýtkové kosti)
  • vysoká kvalita a autentičnost anatomické repliky
  • model v životní velikosti

3D model kostry lidské nohy

Příslušenství

    9 dalších produktů ve stejné kategorii:

    Ke stažení