Jednokřídlá vitrína, oboustranná, hloubka 80 mm

Nový produkt

Venkovní vitrína elegantní konstrukce (hloubka 80mm), v oboustranném provedení je určena pro aplikace v místech, která umožňují volný přístup z obou směrů. Zároveň jsou díky svému provedení prostorově nenáročné. Další využití naleznou jako poutač v bočních nebo zadních stěnách zastávkových čekáren. S mobilními sloupky s přírubou je lze používat také jako přemístitelný interierový prvek.

Více informací

11 247 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Skladem všechny rozměry v základním provedení: rám stříbrný elox, bílé pozadí, bez osvětlení, bez nápisu, zakázkové sestavy a atypické formáty dodáváme obvykle do 14 dnů. Provedení rámu v odstínu černý elox 14-21 dnů.

Rozměry jsou uváděny VÝŠKA X ŠÍŘKA

Provedení:
A - křídlové otevírání do strany / pravé, levé/
B - otevírání výklopem vzhůru s dvojicí plynových vzpěr

 • celohliníkový rám
 • vysoce zátěžová DVOUKŘÍDLÁ konstrukce, vhodná do náročných podmínek
 • umístění na zeď nebo jako samostatně stojící na sloupcích
 • povrchová úprava vysokovrstvým ELOXEM
 • voděodolné provedení
 • výplň z nerozbitného plného polykarbonátu ANTI-VANDAL
 • boční otevírání obou křídel (jako okno)
 • uzamykání bezpečnostními zámky, možnost univerzálního klíče pro více vitrín
 • chromovaný spojovací materiál z ušlechtilé oceli
 • magnetické pozadí ve 48 odstínech viz. vzorník níže s úpravou proti poškrábání
 • permanentní ventilace proti zamlžování
 • možnost integrovaného osvětlení LED diodami
 • snadná montáž
 • NADSTANDARDNÍ ZÁRUKA 5 LET

Možnost vybavení nápisem např. „úřední deska“, znakem nebo názvem města, obce, instituce.

Nosné sloupky v délce 2650 mm k uložení do betonu, nebo v délce 2000 mm s ocelovou zinkovanou přírubou ke kotvení na betonový základ skrze dlažbu, nebo skrytě pod úroveň terénu v sypkých nebo zelených plochách.

Příslušenství