Vysoká žíněnka 200x170x40 cm, exteriér

SC - 11557

Nový produkt

Kvalitní doskočiště, vhodné na venkovní sportoviště. 

Více informací

24 576 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Kvalitní doskočiště je určeno pro utlumení pádu při skoku vysokém, při dopadech z trampolíny apod.

Na více žíněnek je nutné objednat spojovací plachtu (proti rozjíždění žíněnek). Spojování žíněnek pomocí suchých zipů (jak nabízejí některé firmy) nedoporučujeme z důvodů zachycování nečistot na těchto zipech.

Pro zakrytí žíněnek, které zůstávají po celou dobu v exteriéru (venku) je nutno přiobjednat lepenou krycí plachtu proti dešti a sněhu.

Provedení žíněnek: obal - Polyester pogumovaný, spodní strana - protiskluz, průduchy pro únik vzduchu, úchyty pro přenos. Náplň: Pěna PUR.

Na žíněnky (pro zlepšení funkčnosti) je možno si přiobjednat takzvanou "dopadovou deku", což je velkoplošná žíněnka s úchyty (o tloušťce 5 cm), která se položí a upevní na celou dopadovou plochu a tím se stane dopad skokana ideální. Doskočiště je vyrobeno pro bezpečné používání.

Příslušenství

    17 dalších produktů ve stejné kategorii: