Dětské povlečení BÍLÁ ZEBRA, bavlna

ZS - 102038

Nový produkt

Toužíte po spánku jako v bavlnce? Jemný dotyk přírodní 100% bavlny si vás získá, protože bavlněné povlečení, které vyrábíme, je velmi hebké a hladké na omak.

Více informací

435 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Více informací

Krásné bavlněné povlečení s motivem zvířátek je vhodné nejen pro krásné sny po obědovém spinkání dětí v mateřských školkách, ale i do dětských pokojíčků. Krásné a veselé motivy rozzáří každou postýlku. Zvířátka budou spolehlivě hlídat dětské sny během odpočinku a díky 100% bavlně, ze které je povlečení vyrobeno, bude zajištěno maximální pohodlí. 

Jasné a stálé barvy neztratí na kráse ani po mnoha vypráních. Materiál použitý na povlečení je utkaný z kvalitních vláken. Povlečení je příjemné, ze 100 % bavlny. Prádlo je hladké, savé, prodyšné a odpovídá hygienickým normám. Příjemné jak v létě, tak v zimním období.

Dopřejte dětem dokonalý spánek doslova jako v bavlnce.

Povlečení lze bez obav prát při teplotě 60°C. Perte po rubové straně.

Zpracování výrobku je na té nejvyšší úrovni. Šijeme na nejmodernějších strojích s českými šičkami, které udržují tradici české kvalitní výroby.

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář: 45 x 60 cm
  • 1x povlak na přikrývku: 135 x 90 cm

Složení:

  • 100% bavlna

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: